HDI Asekuracja

Al. Jerozolimskie 133A
02 - 304 Warszawa

(28 opinii)

HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do miedzynarodowej Grupy Talanx/HDI i działa na rynku polskim od ponad 20 lat. 30 czerca 2010 r. nastąpiło połączenie Spółek HDI Asekuracja Towa…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

28 Opinie

użytkownik
Ocena:
Dlaczego nie odajecie moich pieniędzy od dwuch miesięcy od wyrejestrowania samochodu najgorsza firma jaka jest A ludzie pracujący tam to [Moderacja] . Nigdy nic tam nie ubezpiecze. Ludzie uważajcie na HDi skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Co najważniejsze pieniądze wpłynęły na konto, bez zaniżania, bez szukania dziury w całym. Jedynym mankamentem jest sprawa wypożyczalni samochodów. Strasznie trudno było się z nimi skontaktować. Dzwonili raz w ciągu dnia, jak nie odebrałeś, przez dwa dni trzeba było prosić o telefon, jeżeli Ty dzwoniłeś, nikt nie odbieral, ale powtarzam kasą się zgadza skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
BYŁEM 10 LAT W HDI I PO STŁUCZCE Z WINY SPRAWCY Z HESTII NIC HDI MI NIE POMOGŁO!!!!!!!!!!!!!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
[Moderacja] i tyle nie polecam hdi warta bo nie dostaniesz odszkodowania albo rzucą ci ochłapy. Dziady skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
HDI to nie porozumienie. Mam szkodę z OC sprawy i zamiast wymienić elementy na nowe, chcą mi szpachlować połowę samochodu. Auto nie trzyma toru jazdy i przy wyższych prędkościach rzuca tyłem, ale dla nich auto jest w pełni sprawne (mają w [Moderacja] wszelkie pomiary zbieżności). Dodatkowo otrzymałem informację, że auto po naprawie (ze szpachlą) ZYSKA NA WARTOŚCI.\r\n\r\nNIE POLECAM skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Pseudo ubezpieczyciel, miałam małą kolizję, a właściwie ciężko powiedzieć co to było, Pan wjechał we mnie samochodem dostawczym na parkingu. Na moje nieszczęście był ubezpieczony w HDI. Kolizja miała miejsce 2 miesiące temu. Na pana rzeczoznawcę czekałam ponad dwa tygodnie. Dałam upoważnienie autoryzowanemu salonowi, aby działał w moim imieniu. Na starcie rzeczoznawca walnął komentarz czemu wybrałam akurat taki salon, że za drogo i co ja sobie wyobrażam, a no to że samochód dwuletni i chcę aby został zrobiony porządnie a nie po kosztach. No i się zaczeło, wypłacili jakieś ochłapy, dosownie, zero wstydu i poszanowania dla klienta (od 10 lat mam u nich ubezpieczone dwa domy), za taką cenę, żaden majster, nawet na czarno nic nie zdziała. Skoro przy wgnieceniu jest tyle problemów, wolę nie mysleć przez co przechodzą ludzie, którzy doznali poważnej szkody, lub co gorsze uszczerbku na zdrowiu. A nieruchomości to już broń boże tylko nie Warta, bo w razie pożaru trzeba będzie czekać dwa tyg na rzeczoznawcę, a potem na wielką łaskę skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Uwaga na HDI w Lublińcu, ul. Plebiscytowa 1! Pracownica oferuje 8% zniżki, a w rzeczywistości to kłamstwo! U innego agenta HDI przy 8-śmio % zniżce masz 100 zł mniej. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam nikomu HDI Asekuracja / TUiR Warta S.A.. Mimo że wykupiłem u nich razem z OC ubezpieczenie NNW kiedy zgłosiłem się po wypadku w związku z odszkodowaniem, Pani Joanna B. z Departament Likwidacji Szkód Osobowych i Obsługi Świadczeń Wydziału Likwidacji Szkód Turystycznych i NNW odmówiła mi wypłaty twierdząc, że nie mają w swoim systemie mojej składki NNW. Składam wniosek do sądu. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Nie wiem kto może dać pozytywną opinię na temat HDI czy WARTA ... alebo są to agenci ubezpieczeniowi którzy dają taką opinię albo osoby które nie mają świadomości z kim mają do czynienia .. owszem jeśli chodzi o drobne stłuczki czy naprawy to możliwe że znajdą się ludzie zadowoleni ... jednak \"broń boże\" jeśli dojdzie do kolizji z obrażeniami ciała to osoba poszkodowana zostanie wykończona do samego końca a osoba która posiada polisę OC w HDI lub Warta jest po prostu osobą niebezpieczną dla społeczeństwa ponieważ jak dojdzie do wypadku to osoba poszkodowana zostanie sponiewierana, chora, pogorszy sie jej stan psychiczny i zostanie skazana na wiele lat procesu sądowego zanim otrzyma godne odszkodowanie > przestrzegam przed tą firmą jako osoba po wypadku ze złąmanym kręgosłupem gdzie sprawcąwypadku była osoba posiadająca polisę OC w HDI Asekuracja (po połączeniu aktualnie pod nazwą WARTA) skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Polecam jak chodzi o ofertę polis turystycznych, mają bardzo szeroki zakres. skomentuj opinię »
Dodaj opinię