Idea Getin Leasing

Dane teleadresowe:

CENTRALA:

Idea Getin Leasing S.A.
ul. Fabryczna 6
53-609 Wrocław


Infolinia: 801 199 199
Strona internetowa:
https://www.ideagetinleasing.pl/
Serwis aukcyjny:
aukcje.ideagetin.pl
FB:
https://www.facebook.com/ideagetinleasing/

(17 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Idea Getin Leasing

użytkownik
~ Agnieszka   •  2019-12-02
Nikomu nie polecam tej firmy! Komunikacja z nimi - tragedia! Robią wszystko, aby ?wyrwać? dodatkowe pieniądze od klienta. ?Wymuszają? zakładanie polisy u nich za kwotę dwa razy wyższą niż normalnie. Nikomu nie polecam - uważajcie na tę firmę!!!
użytkownik
~ Maniek  •  2019-10-30
Mimo wszystko, ogólnie rzecz biorąc polecam. Bo chociaż przez pięć lat finansowania miałem z nimi kilka przypałów, to jednak można się jak coś dogadać jak człowiek z człowiekiem.
użytkownik
~ futrzak  •  2019-10-30
Uwaga na Idea Getin Leasing. Miałem stłuczkę z winy innego użytkownika czyli szkoda z OC, sprawcy. Idea geting leasing zaproponował naprawę przez ich partnera ale nie jest to ASO tylko warsztat \"Kowalskiego\". Zdecydowałem naprawiać samochód w AS... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Piotrek  •  2019-10-28
TRAGEDIA!!! od 3 miesięcy nie można wyjaśnić problemu z księgowaniem pieniędzy aż skończyło się na wykupie samochodu.Nie polecam!!! Nie pracuje tam żadna kompetentna osoba!!!
użytkownik
~ kornik  •  2019-10-15
Mam w leasingu polowe sprzętów w swoim biurze, większość finansowane właśnie w idea getin. Na plus jest u nich: minimum papierologii, szybka decyzja, i w miarę przejrzysta oferta. Na minus: długi czas oczekiwania na załatwienie z pozoru błahych sp... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Leasingobiorca  •  2019-09-03
Zapłaciłem za ostatnie faktury i robią problem z przeniesieniem własności - nagle doszukują się problemów bo przelew był zbiorczy za kilka umów mimo iż tak podano na infolinii, a wcześniej im to nie przeszkadzało. Poza tym robią wszystko żeby nie ... zobacz całą opinię »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »