W wyniku połączenia Bank Zachodni WBK stał się następcą prawnym i wstąpił we wszystkie prawa i obowiązki Kredyt Banku. Na stronie banku: www.ebroker.pl/banki-opinie/bz-wbk/7/0 możesz przeczytać opinię o BZWBK.

Opinie o Kredyt Bank

użytkownik
~ livman  •  2009-01-22
W tym Banku gdy zmienia sie oprocentowanie kredytu to kwota raty w CHF sie nie zmienia tylko odsetki i kapital a w innych bankach rata sie zmienia!! dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Dorotka  •  2009-01-13
Dostęp internetowy: bardzo wygodny dostęp przez KB 24,bez zadnych opłat dodatkowych. Obsługa klienta w placówce: bardzo miła i fachowa ekipa!!!!!!!!!!. Elastyczność oferty: bardzo bogaty oferta produktów depozytywnych. Duża różnorodność produktów:... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Anonim09  •  2008-09-06
Jak dla mnie bank jest OK - brak kolejek, bardzo mila i uczynna obsługa. Co do kosztów obsługi to wszystkie banki je podnoszą wiec trudno czepić sie akurat tego jednego. Oprocentowanie kredytów tez w normie. Jedyny minus to powtarzające sie ostatnio awarie kb24.pl :( dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ ABUELA  •  2008-08-18
Od ponad 8 lat miałam konto w Kredyt Banku. Na 2 r-ki spływały wszystkie moje pieniądze. Miałam konto VIP za obsługę którego płaciłam 3 zl/mc + 3 zł za ubezpieczenie kart. Od roku Kredyt Bank wprowadza zmiany, których koszty ponoszą chyba Klienc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Tom65  •  2008-07-28
Od 7 lat jestem właścicielem konta w KB. zamiast lepiej i wygodniej jest coraz więcej problemów. Może Bank powinien zadbać o klientów bo zacznie ich tracić. Należałoby zatrudnić informatyków z prawdziwego zdarzenia. Wciąż nie mam dostępu do własny... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marcin_23  •  2008-07-23
Moja ocena obsługi klienta: Bardzo szybko - decyzja na poziomie oddziału Na decyzje czekałem kilka dni nie przekroczyło to tygodnia Bardzo miła i kompetentna obsługa Reasumując: Szybko, sprawnie w miłej atmosferze Jeśli chodzi o rachunek b... zobacz całą opinię »

Oddziały Kredyt Bank

Kraków Wielicka 181 a zobacz na mapie »
Kraków Szuwarowa 1 zobacz na mapie »
Kraków Stradomska 8 zobacz na mapie »
Kraków Saska 9 zobacz na mapie »
Kraków Kupa 3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »