Kredyt Bank

(150 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Kredyt Bank

użytkownik
~ ADa  •  2017-11-02
Ten bank to koszmar
użytkownik
~ Poszkodowany  •  2014-04-01
Beznadziejny Bank , nie kompetentni pracownicy, wielokrotnie trzeba zgłaszać sprawy do załatwienia a i tak nie zostają załatwione, zgłaszanych reklamacji nie uznają posiadałem konto przez wiele lat a dodatkowo namówiłem na nieszczęście rodzinę. W ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ niezadowolona  •  2013-12-18
Chciałam wymjienić kartę do bankomatu, ponieważ moja stara nie miała wydrukowanego nazwiska i wiecznie ścierał mi się podpis na odwrocie. Pracownica w banku zapewniała mnie że nie potrwa to dłużej niż 2 tygodnie (kalendarzowe). No to zleciłam wyda... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ktoś  •  2013-09-13
Bardzo długo czekam na podjęcie decyzji o przepisanie hipoteki na lokal o wyższej wartości (2,5 miesiąca). Sprawa jest bardzo pilna, prośby nic nie dają. Działajcie tak dalej, a utrata klientów to już kwestia czasu.
użytkownik
~ mar  •  2013-09-10
Odradzam zdecydowanie korzystanie z usług tego banku.Niekompetentni pracownicy.Świadomie bądź nieświadomie wprowadzają człowieka w błąd. Z daleka od tej instytucji.
użytkownik
~ Rozgoryczona  •  2013-08-30
Obsługa klienta w placówce: Wczoraj byłam w placówce banku w Rzeszowie ul.3go Maja, spędziłam tam dosłownie godzinę stojąc w kolejce do kasy.Czynna była tylko jedna kasa, a pani kasjerka przyjmowała dużą wpłatę (ponad 200 tysięcy)reszta klientów s... zobacz całą opinię »

Oddziały Kredyt Bank

Kraków Wielicka 181 a zobacz na mapie »
Kraków Szuwarowa 1 zobacz na mapie »
Kraków Stradomska 8 zobacz na mapie »
Kraków Saska 9 zobacz na mapie »
Kraków Kupa 3 zobacz na mapie »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »