W wyniku połączenia Bank Zachodni WBK stał się następcą prawnym i wstąpił we wszystkie prawa i obowiązki Kredyt Banku. Na stronie banku: www.ebroker.pl/banki-opinie/bz-wbk/7/0 możesz przeczytać opinię o BZWBK.

Opinie o Kredyt Bank

użytkownik
~ ADa  •  2017-11-02
Ten bank to koszmar dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Poszkodowany  •  2014-04-01
Beznadziejny Bank , nie kompetentni pracownicy, wielokrotnie trzeba zgłaszać sprawy do załatwienia a i tak nie zostają załatwione, zgłaszanych reklamacji nie uznają posiadałem konto przez wiele lat a dodatkowo namówiłem na nieszczęście rodzinę. W ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ niezadowolona  •  2013-12-18
Chciałam wymjienić kartę do bankomatu, ponieważ moja stara nie miała wydrukowanego nazwiska i wiecznie ścierał mi się podpis na odwrocie. Pracownica w banku zapewniała mnie że nie potrwa to dłużej niż 2 tygodnie (kalendarzowe). No to zleciłam wyda... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ktoś  •  2013-09-13
Bardzo długo czekam na podjęcie decyzji o przepisanie hipoteki na lokal o wyższej wartości (2,5 miesiąca). Sprawa jest bardzo pilna, prośby nic nie dają. Działajcie tak dalej, a utrata klientów to już kwestia czasu. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ mar  •  2013-09-10
Odradzam zdecydowanie korzystanie z usług tego banku.Niekompetentni pracownicy.Świadomie bądź nieświadomie wprowadzają człowieka w błąd. Z daleka od tej instytucji. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Rozgoryczona  •  2013-08-30
Obsługa klienta w placówce: Wczoraj byłam w placówce banku w Rzeszowie ul.3go Maja, spędziłam tam dosłownie godzinę stojąc w kolejce do kasy.Czynna była tylko jedna kasa, a pani kasjerka przyjmowała dużą wpłatę (ponad 200 tysięcy)reszta klientów s... zobacz całą opinię »

Oddziały Kredyt Bank

Kraków Wielicka 181 a zobacz na mapie »
Kraków Szuwarowa 1 zobacz na mapie »
Kraków Stradomska 8 zobacz na mapie »
Kraków Saska 9 zobacz na mapie »
Kraków Kupa 3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »