W wyniku połączenia Bank Zachodni WBK stał się następcą prawnym i wstąpił we wszystkie prawa i obowiązki Kredyt Banku. Na stronie banku: www.ebroker.pl/banki-opinie/bz-wbk/7/0 możesz przeczytać opinię o BZWBK.

Opinie o Kredyt Bank

użytkownik
~ Jonka  •  2013-04-09
Wysokość oprocentowania: Moja opinia: Oszuści i *moderacja*e. założyłam lokate na 0,5roku-10.000zł. po pół roku- nie otrzymałam nic -0zł! Bank w gGańsku, na ul. Chałubińskiego gdzie jest obsługa jak za PRL, celowo przemilcza fakty, wprowadza w błą... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Klara  •  2013-04-09
OSZUSCI! Załozyłam lokate na 10.000zł. w gdańsku, ul. Chałubińskiego na 1/2roku. NIC nie dostałam żadnego procentu po tym pół roku. celowe wprowadzanie w bład klienta, beszczelne zachowanie pani która mnie obsługiwała, która nie dała mi do słowa ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ sonienko  •  2013-04-02
Dostęp internetowy: przelewy idą zbyt długo, w internetowym podglądzie brakuje przydatnych funkcji jak np. doładowania telefonów. Obsługa klienta w placówce: nie narzekam, nauczyłem się unikać placówek. Elastyczność oferty: słabo - słaboo! często ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Darek  •  2013-04-02
Wysokość oprocentowania: Oprocentowanie przeciętne. Nie wyróżniające się.. Dostęp internetowy: Fatalny. Sposób logowania się jest wręcz tragiczny. Wyjatkowo niewygodny i mało intuicyjny interfejs.. Wysokość opłat i prowizji: 49 zł za prowadzenie k... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Darek  •  2013-04-01
Niestety, ja ZDECYDOWANIE odradzam Kredyt Bank. Przez rok posiadałem konto firmowe, linię kredytową i srodze się zawiodłem. Bank stara się wręcz wyłudzić wszystko co tylko się da na dodatkowych opłatach. Przy otwieraniu linii zapewniono mnie że ni... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Marian  •  2013-03-24
System dostarczania i aktywacji kart bankomatowych jest bardzo niebezpieczny, kartę dostajemy w kopercie, za dzień lub dwa tak samo otrzymujemy pin, aktywacja polega na użyciu gdziekolwiek karty i pinu. Doręczyciel może widząc skąd jest przesyłka... zobacz całą opinię »

Oddziały Kredyt Bank

Kraków Wielicka 181 a zobacz na mapie »
Kraków Szuwarowa 1 zobacz na mapie »
Kraków Stradomska 8 zobacz na mapie »
Kraków Saska 9 zobacz na mapie »
Kraków Kupa 3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »