W wyniku połączenia Bank Zachodni WBK stał się następcą prawnym i wstąpił we wszystkie prawa i obowiązki Kredyt Banku. Na stronie banku: www.ebroker.pl/banki-opinie/bz-wbk/7/0 możesz przeczytać opinię o BZWBK.

Opinie o Kredyt Bank

użytkownik
~ Norwid  •  2013-03-18
w moim mieście czas w placówce zatrzymał się w latach 90 rozwalone meble, brudne ściany, wszędzie walające się papierzyska. Obsługa nachalna wciskająca za wszelką cenę dodatkowe usługi , widać presje przełożonych na robienie targetu typu karty kre... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ stara klientka KB  •  2013-02-25
W oddziale, w którym miałam konto ciągle nowa twarz z identyfikatorem "uczę się". Słysząc odpowiedzi na pytania, nie jest się pewnym czy Panienka odpowiada prawdę na zadawane pytania. Za wysokie opłaty za prowadzenie konta. Wysokie koszty korzysta... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ pawel  •  2013-01-03
reklamy ktore zachecaja to wielki pic na wode wiec jesli jestes baranem to idz i rob z siebie wala dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ ALIN  •  2012-12-22
Ten bank to grupa oszustow i zlodzieji ktos powinien zrobic z nim porzadek i bank ten zlikwidowac, unikajcie wszelkich kontaktow a szchegolnie bank w Lubline jest bardzo niekompetentny. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Krysia  •  2012-12-21
Opinia o dzialalnosci banku jest uksztaltowana przez wiekszosc klientow.Kredyt Bank w Lublinie omijac z daleka.To jest bank ktory oszukuje ludzi.Zgadzam sie z opiniami ,ze bank ten powinien byc objety nadzorem arbitrazu bankowego. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Wściekły  •  2012-12-21
Jeśli mogę doradzić tym którzy chcą w tym banku założyć konto,lokatę itp. to odradzam.Jest to chyba najgorszy i bezczelny bank pod słońcem.Ukradli mi pieniądze które posiadałem na koncie i oddali dopiero po tygodniu czasu twierdząc że to mała pomy... zobacz całą opinię »

Oddziały Kredyt Bank

Kraków Wielicka 181 a zobacz na mapie »
Kraków Szuwarowa 1 zobacz na mapie »
Kraków Stradomska 8 zobacz na mapie »
Kraków Saska 9 zobacz na mapie »
Kraków Kupa 3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »