Kredyt Bank

(150 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Kredyt Bank

użytkownik
~ Norwid  •  2013-03-18
w moim mieście czas w placówce zatrzymał się w latach 90 rozwalone meble, brudne ściany, wszędzie walające się papierzyska. Obsługa nachalna wciskająca za wszelką cenę dodatkowe usługi , widać presje przełożonych na robienie targetu typu karty kre... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ stara klientka KB  •  2013-02-25
W oddziale, w którym miałam konto ciągle nowa twarz z identyfikatorem "uczę się". Słysząc odpowiedzi na pytania, nie jest się pewnym czy Panienka odpowiada prawdę na zadawane pytania. Za wysokie opłaty za prowadzenie konta. Wysokie koszty korzysta... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ pawel  •  2013-01-03
reklamy ktore zachecaja to wielki pic na wode wiec jesli jestes baranem to idz i rob z siebie wala
użytkownik
~ ALIN  •  2012-12-22
Ten bank to grupa oszustow i zlodzieji ktos powinien zrobic z nim porzadek i bank ten zlikwidowac, unikajcie wszelkich kontaktow a szchegolnie bank w Lubline jest bardzo niekompetentny.
użytkownik
~ Krysia  •  2012-12-21
Opinia o dzialalnosci banku jest uksztaltowana przez wiekszosc klientow.Kredyt Bank w Lublinie omijac z daleka.To jest bank ktory oszukuje ludzi.Zgadzam sie z opiniami ,ze bank ten powinien byc objety nadzorem arbitrazu bankowego.
użytkownik
~ Wściekły  •  2012-12-21
Jeśli mogę doradzić tym którzy chcą w tym banku założyć konto,lokatę itp. to odradzam.Jest to chyba najgorszy i bezczelny bank pod słońcem.Ukradli mi pieniądze które posiadałem na koncie i oddali dopiero po tygodniu czasu twierdząc że to mała pomy... zobacz całą opinię »

Oddziały Kredyt Bank

Kraków Wielicka 181 a zobacz na mapie »
Kraków Szuwarowa 1 zobacz na mapie »
Kraków Stradomska 8 zobacz na mapie »
Kraków Saska 9 zobacz na mapie »
Kraków Kupa 3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »