W wyniku połączenia Bank Zachodni WBK stał się następcą prawnym i wstąpił we wszystkie prawa i obowiązki Kredyt Banku. Na stronie banku: www.ebroker.pl/banki-opinie/bz-wbk/7/0 możesz przeczytać opinię o BZWBK.

Opinie o Kredyt Bank

użytkownik
~ Zbigniew Frąc  •  2012-12-19
Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami na temat Banku. Jestem klientem tego Banku od wielu lat i nie spotkało mnie nic negatywnego. Mogę tylko potwierdzić fakt zmiany warunków oprocentowania lokat gdy RPP zmienia stopy - ale to chyba mormalne. Zap... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ ooooooo  •  2012-12-13
nie polecam szkoda pisac dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Krystyna  •  2012-12-09
To jest najgorszy bank ,ktory oszukuje i wykorzystuje starszych,biednych ludzi.Moj ojciec wlasnie padl ofiara tego banku.Czemu nikt nie zajmie sie inspekcja jego dzialalnosci?Ten bank tylko chce wyciagnac jak najwiecej pieniedzy. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Wojtek  •  2012-12-04
Najgorszy bank jaki znam!!! Omijajcie z daleka olewają klienta...miałem u nich kredyt, który spłaciłem wcześniej, wysłałem stosowne oświadczenie i nastąpiła cisza ze strony KB chociaż prosiłem potwierdzenie spłaty lub niedopłaty. Po dwóch miesiąc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Andrzej Szuberla  •  2012-11-27
Właśnie jednostronnie w sposób bandycki wycofali się z ubezpieczenia kredytobiorców co było częścią ich oferty w 2008 roku i na co lapali klientów - Jaki wytłumaczenie na Infolinii... UWAGA - Zmiana sytuacji rykowej!!!! No z mojej storny tez się z... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Życzliwa  •  2012-11-26
ZDECYDOWANIE ODRADZAM Jeśli nie chcesz mieć problemów omijaj ten bank z daleka . Zrobią wszystko ,żeby jak najwięcej z ciebie wycisnąć stwarzając problemy. Jescze z takim bankiem nie miałam do czynienia i więcej nie chcę. dodaj swój komentarz »

Oddziały Kredyt Bank

Kraków Wielicka 181 a zobacz na mapie »
Kraków Szuwarowa 1 zobacz na mapie »
Kraków Stradomska 8 zobacz na mapie »
Kraków Saska 9 zobacz na mapie »
Kraków Kupa 3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »