Kredyt Bank

(150 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Kredyt Bank

użytkownik
~ jh  •  2013-08-18
Tego banku nikomu nie polecam. Ludzie w nim pracujący nie mają żadnych kompetencji wręcz są napastliwi i natarczywi byle by wcisnąć jakąś usługę. Nie wiedzą najprostszych rzeczy związanych z bankowośćią. Kilka lat temu bardzo byłam zadowolona z us... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Ryszard Szuster  •  2013-08-15
W niedzielę 11 sierpnia 2013 roku chciałem złożyć drogą internetową zlecenia dokonania kilku przelewów. Pierwszy OK. Przy drugim czkawka .Moja karta haseł jednorazowych podobno się skończyła. Mając ją przed oczami naliczyłem 14 haseł wolnych. Zakł... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ lisek  •  2013-07-09
Wysokość oprocentowania: OSTRZEŻENIE !! Ostrzegam wszystkich , których jakikolwiek pracownik Kredyt Banku S.A będzie namawiał na ulokowanie pieniędzy w Funduszach Warty m.in. do wykupienia jednostek w tzw. Plan Dłużny Aktywny ponieważ jest to jed... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ klient  •  2013-05-16
Poniżej krytyki, kompetencja pracowników we Włocławku zerowa. Panie mówią jedno a z czasem okazuje się zupełnie inaczej. Nie chcę mieć więcej NIGDY doczynienia z KB. Ile czasu i nerwów straciłam przez tą placówkę to się w głowie nie mieści. Odradzam każdemu.
użytkownik
~ wk....  •  2013-05-07
od 2 miesięcy mają burdel. Zablokowali mi konto i nie chcą wypłacić pieniędzy przez jakiś błąd systemu.Nie odpowiadają na reklamacje, złodzieje
użytkownik
~ Arek  •  2013-04-23
Nie miałem i nie mam problemu z tym Bankiem od 2000 roku bo tyle lat mam u nich konto. Nie ma nigdy nic za darmo a wy tylko płaczecie że wam zle to takie Polskie. Bank to nie instytucja charytatywna zarobić musi i koniec. Konto posiadam już kilkan... zobacz całą opinię »

Oddziały Kredyt Bank

Kraków Wielicka 181 a zobacz na mapie »
Kraków Szuwarowa 1 zobacz na mapie »
Kraków Stradomska 8 zobacz na mapie »
Kraków Saska 9 zobacz na mapie »
Kraków Kupa 3 zobacz na mapie »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »