Dodaj opinię

18 Opinie

użytkownik
Ocena:
Daję ZERO za obsługę klienta. Daję ZERO za brak kontaktu. ZERO bo z pozytywną decyzją od ponad miesiąca nie mogę zamknąć umowy. Pracownik ma wyłączony telefon a jego skrzynka mailowa codziennie odsyła autoresponderem, że tego dnia jest niedostępny. ZERO bo infolinia obiecuje kontakt zwrotny pracownika merytorycznego a nikt nie oddzwania. ZERO bo nikt nie odpisuje na maile na wszystkich dostępnych adresach, poza jedną automatyczną odpowiedzią z potwierdzeniem otrzymania wiadomości. ZERO jest odpowiednią oceną dla takiej postawy firmy i jej pracowników w stosunku do kontrahenta. Indolencja na niespotykanym poziomie. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Od tygodnia próbuje się dodzwonić. 2-3 godziny przy dźwiękach okropnej muzyki z potem rozłączają. Duże kary naliczane za bez możliwości negocjacji. To są bankieterzy. Trzebaby jakiś pozew zbiorowy zrobić, żeby drani nauczyć jak szanować klienta. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Zdecydowanie odradzam. Kazde glupstwo, najmniejsza i nieistotna zmiana jest obarczona stosowna oplata netto. Ale to bajka, to wiadomo przy podpisywaniu umowy. Osobna kwestia jest ubezpieczenie- najdrozsze na rynku! owszem uwzglednili wszystkie znizki, co z tego, identyczne ubezpieczenie z PZU kosztuje 600 zlotych mniej!!! Rok wczesniej 800 zl mniej !!! Mozna wystapic o zgode na ubezpieczenie zewnetrzne ale firma musi sie zgodzic (np. Z Warta nie maja umowy wiec nie) i : " Z tytułu ubezpieczenia indywidualnego zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji naliczane są dodatkowe koszty: ? 200 PLN netto przy podpisaniu aneksu ? opłata jednorazowa (pkt 17 Tabeli: Indywidualne uzgodnienia w zakresie ubezpieczenia przedmiotu leasingu poza pakietem ubezpieczeniowym mLeasing) ? 250 PLN netto opłata za administrowanie polisą obcą ? opłata coroczna, pobierana również w pierwszym roku obowiązywania polisy obcej (pkt 20 Tabeli)" skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
miałem leasing osobówki w mLeasing i wszystko było w jak najlepszym porządku nawet dostałem swoje 60% zniżki przy ubezpieczeniu .( w Getinie gdzie miałem leasing dostawczaka tego nie dostałem) Zdecydowanie polecam skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam!! Jestem zawiedziony ich podejściem do klienta. Zmieniają warunki w trakcie trwania umowy. Jak podpisywałem umowę mogłem bez żadnych kosztów dodatkowych ubezpieczyć pojazdy we własnym zakresie. Po około 2 latach trwania umowy mLeasing zmienia warunki i nalicza 300 zł brutto od pojazdu. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam. Leasing poprzez placówkę w Gdańsku. Deklarowali, że procedura potrwa tydzień, może nieco dłużej, a tymczasem po 3 tygodniach nie widać końca. Kontakt utrudniony, przedstawiciel nie odbiera telefonów, jakiekolwiek działania podejmuje po ponagleniach. Droga przez ugór. skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
Czytam opinie innych klentów mLeasing i pozwalam sobie na na ogólną ocenę ze znacznym minusem. Kupiłem 18 aut poprzez BRE/m Leasing. Mozna powiedzieć, że jestem zaprawiony w walce o wyegzekwowanie wielu wydajacych się rzeczy. Obecnie jestem w kolejnym sporze. Firma nie odpwiada na pisma wysyłane poleconym. Telefoniczny kontakt z opiekunem to coś na kształt loterii z prawdopodobieństwem 50 % rozmowy. Skuteczność czy efekt rozmowy to odrębna sprawa. Informuję na zakończenie , że w okresie od 2001 roku do teraz i leasingu 18 aut nie miałem NIGDY zadnej zwłoki we wnoszeniu opłat. Nie podoba misię wyłudzanie nienalęznych opłat. Do tej pory skutecznie się broniłem odwołując się, wymaga to jednak trochę determinacji i poswiecenie wielu godzin na analizę umów.Aktualan sprawa jest w toku, polecam kontakt z rzecznikiem finansowym- pomogą i w dodatku bezpłatnie skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
NIE polecam, ukryte opłaty, bardzo trudny kontakt w jakiejkolwiek sprawie, fatalna obsługa. To mój 4 leasing, pierwszy w mLeasingu. I od początku same problemy. A dodatkowe opłaty sprawiły, że szybko pożałowałam zmiany leasingodawcy. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Zmianiają opłaty w trakcie trwania umowy. Utrudniony kontakt z człowiekiem. Jak akurat dobrze trafiłem na osobę która zawsze mi pomogła chociaż nie musiała ale to chyba wyjątek. Jeszcze nie skończyłem umowy więc nie wiem jak będzie z wykupem. Co do ubezpieczenia auta - od początku ubezpieczałem samodzielnie ale w ostatnim roku doliczyli mi za to opłatę. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Serdecznie NIE polecam, mnóstwo ukrytych opłat, co z tego , że się zapytasz czy to wszystkie opłaty, nie powiedzą ci prawdy, kompletne olewanie klienta,duży problem z kontaktem, w dodatku zatrudniają sobie szemraną firmę która niby ma ułatwić rejestracje, a w rzeczywistości znacznie ją utrudnia i wydłuża, a panie najpierw kłamie potem nic nie wie, zero chęci wyjaśnienia, pomocy czy czegokolwiek, ogólnie fatalna obsługa skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »