Orange

ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(245 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Orange

użytkownik
~ tris111  •  2019-12-15
Orange to kombinatorzy i oszuści!!! Nie dość, że cały czas jest problem z zasięgiem i LTE przerywa co chwile, to sie właśnie okazało, że zaczeli nagle doliczac opłatę za połączenia przychodzące. Gdybym nie sprawdził stanu konta przed rozmową i po ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ niezadowolony klient  •  2019-12-08
\"usługi\" tego pomarańczowego [Moderacja] są totalnie beznadziejne 50MB dla tego \"internetu\" jest potwornym obciążeniem pobiera się maksymalnie do połowy o wywala internet nie polecam tego [Moderacja] nikomu a \"usługi\" nie zasługują nawet na pół gwiazdki
użytkownik
~ QS22  •  2019-12-03
Omijajcie ,zaoszczędzicie nerwów
użytkownik
~ Niezadowolony klient  •  2019-12-03
Brak warunku do życia z "internetem" od tych pomarańczowych złodziei. Nie wiem za co tu płacę 50 zł miesięcznie. Miało być 2 MB/s a jest maksymalnie 240 kB/s. "router" wyłącza się co kilka minut pozbawiając wszystkich domowników "internetu". Nie p... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Karolina   •  2019-11-09
Nie polecam. Od początku trwania umowy ciągle problemy. Szczytem wszystkiego stał się fakt, że 2x zablokowali mi uslugi na 5 numerach bez uprzedzenia, bo jak to Pani z info nazwała "miała kiedyś Pani zaległość i dlatego teraz jest Pani blokowana ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ lama  •  2019-10-31
Szanowni Państwo, PRZESTRZEGAM WAS , ORANGE TO FIRMA NIE ZASŁUGUJĄCA, ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI. [Moderacja] i całkowity brak nie tylko kompetencji ale przede wszystkim chęci do pracy.Oni nie lubią klientów. [Moderacja] , to być może się coś poprawi. A może GÓRA nie wie jak pracują pracownicy????