Orange

ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(245 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Orange

użytkownik
~ Whitch  •  2019-10-02
Jak najdalej od Orange. Podpisałam umowę na 24 miesiące na pakiet Love. Okazuje się, że po wygaśnięciu umowy tj po 24 miesiącach umowa przedłuża się na czas nieokreślony, ale ceny za pakiet są 3 krotnie wyższe (wygasa promocja, a klient o tym ... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Hub  •  2019-09-26
Rozmowa z konsultantem o odnowien?e umowy poszła dobrze i dołożyłem sobie tel wszystko dobrze i na płacenie za to tak jak chciałem dowiedziałem się jak przyszedłtel razem z umowa ile mam płacić dzwoniłem do konsultanta i dowiedziałem chyba wiecie co klientów mają w D.... tylko nabic w butelke
użytkownik
~ Paulina   •  2019-09-04
Nie polecam sieci Orange konsultanci nie są doinformowani wprowadzają w błąd! Podpisaliśmy umowe na usługi stacjonarne Orange przy podpisywaniu umowy zapytałam czy w momencie zmiany adresu przeniosą mi usługi powiedziano że tak okazało s... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Aleh  •  2019-09-02
To horror, a nie firma. Serwis brakuje, ich celem rozpuścić ciebie tylko na pieniądze. Specjaliści bez zastrzeżeń, [Moderacja]
użytkownik
~ anzemo  •  2019-08-29
Zostałem [Moderacja] wiele razy, dodatkowe opłaty, włączanie dodatkowych opcji bez mojej wiedzy, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami. Na infolinii pracuje ostatnie dno, na moje prośby o nie kontaktowanie się ze mną w sprawie nowych ofe... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ AREK77  •  2019-06-24
BRAK LTE W ŚWIERZAWIE ,NA MAPACH POKAZUJĄ LTE 2600