Orange

ul. Skierniewicka 10a
01-230 Warszawa

(245 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o Orange

użytkownik
~ art  •  2019-06-03
Orange abonament: jeżeli podpiszesz nową umowę wcześniej, bo tak można, to pamiętaj, że dane wtedy rabaty są na 24 miesiące - czyli skończą ci się przed końcem umowy. Bo rabaty liczą się na 24 miesiące od wejścia nowej umowy ale usługi tel-kom.... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Nikox  •  2019-05-26
Najgorszy internet w Polsce :)
użytkownik
~ Marko  •  2019-05-25
Zawieszono Mi 33 numery na kartę Orange Free i cóż.Rozmowy z konsultantami nie przyniosły żadnego efektu.Wielkie rozgoryczenie że tak można zrobić i to bez powodu.Wczoraj dostałem nawet furii, dzisiaj po przemyśleniu sprawy zgłaszam sprawę do prok... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Qba  •  2019-04-16
najgorsza sieć pod względem bałaganu, zawsze mają jakis problem. Powinni popracowac nad przejrzystością swoich działań, minimalizowac jakiekolwiek "zakręty". za wzór PLAY.
użytkownik
~ Xxx  •  2019-04-14
Ostatni raz się [Moderacja] w ten szajs. Ta firma to totalna porażka. Stronę mają taką , że szkoda gadać , infolinia dno totalne a o zawyżaniu faktur nie wspomnę !!!!!!
użytkownik
~ Kazborg  •  2019-03-12
Radzę wszystkim trzymać się jak najdalej od tej firmy. Przyciąga dobrymi cenami, które później i tak próbuje sobie zrekompensować wszystkimi możliwymi sposobami. Nigdy w życiu nie spędziłam tak dużo czasu wyjaśniając rachunki, jak w Orange. Us... zobacz całą opinię »