PROFI CREDIT Polska S.A.

ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

(49 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

użytkownik
~ Pola   •  2019-07-22
Pożyczka spełniła moje oczekiwania a ze spłatą nie będę mieć problemu dzięki ratom niskim jakie mam ustalone.
użytkownik
~ Falinka  •  2019-07-22
To są dobre warunki, w nie jednym banku gorsza jest oferta i nie ma co mówić jak z załatwianiem. Tu chwila moment, problemów nie robią.
użytkownik
~ Klient  •  2019-07-08
Pożyczka u nich to spłata pożyczki,odsetek i lichwiarsko wysokich kosztów udzielenia kredytu,wzięłam 5000zł , a mam do spłacenia ponad 11.000zł.Każde opóźnienie wpłaty to nękanie telefoniczne i wysyłanie pism-pomimo ,że rozmawia się z Centralą i u... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Nigdy więcej   •  2019-03-16
Jak podwinie Ci sie noga będziesz żałował że brałeś u nich złotówkę po 8 dniach wysyłają pisma do zakładu, wspomnę że rata była juz wplacona, smsy pd różnych windykatorow treści "jade na wizytę domowa oraz zakładu pracy, pisma do domu, telefony, pierwszy i ostatni raz mam doczynienia
użytkownik
~ Erwin  •  2019-01-30
Myślę, że to najlepsza i najpewniejsza firma udzielająca pożyczek pozabankowych. Z czystym sumieniem polecam.
użytkownik
~ Marcin  •  2019-01-29
Krytykowali zawsze takie pożyczki moi znajomi, zawsze mówiłem że też takiej nie wezmę. Ale życie pisze swoje scenariusze, wyjścia nie było. Wziąłem i okazało się, że to nic strasznego, odsetki nie są wysokie, raty mam takie, że spokojnie spłacam. ... zobacz całą opinię »

Produkty PROFI CREDIT Polska S.A.

Pożyczka wysokość kredytu 2000 - 12000 zł, okres kredytowania 24 mies. - 36 mies. przejdź do wniosku »

zobacz wszystkie produkty PROFI CREDIT Polska S.A. »

  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »