Provident

ul. Polna 11
00-633 Warszawa

(13 opinii)

Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Kluczową zasadą jest dla nas uczciwe traktowanie Klientów. Wierność dobr…

zobacz więcej »

Dodaj opinię

13 Opinie

użytkownik
Ocena:
Pożyczka udzielona szybko i sprawnie, ale to koniec dobrych wieści. Księgowanie wpłaty trwa do 2 dni ROBOCZYCH, więc nawet przy terminowej wpłacie spóźnienie wynosi 2 dni. Jeśli spłata przypada w sobotę lub w niedzielę, to trzeba zapłacić w środę, żeby do piątku firma to zdążyła zaksięgować, inaczej masz spóźnienie i odsetki. Nie ma szybkich płatności - bank firmy Provident NIE akceptuje natychmiastowych przelewów ELIXIR, a link do szybkich płatności firma CZASAMI wysyła na komórkę. Jeśli nie boisz się płacić przez komórkę i zapłacisz, to twoja wpłata z soboty lub niedzieli i tak będzie zaksięgowana dopiero we wtorek! Konieczność wpłaty wcześniejszej o kilka dni NIE jest podana w umowie! ISTNY KOSZMAR!!!!!!! skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Firma jaka jest każdy widzi. Pomijam opłaty za obsługę domową bo każdy wie co podpisuje, ale trafiła mi się tak tępa pani przedstawiciel, że słów brakuje. Mówi jedno, a wynika coś innego, kontakt z nią jest ograniczony bo wieczne czymś zajęta jest. Biada jej zwrócić uwagę bo się nadyma i obraża. Bierzcie opcję przelewową bo szkoda nerwów... skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Mam wrażenie, że większość krytykantów Providenta, to osoby, które połasiły się na łatwą pożyczkę i są zdziwieni, że trzeba ją co tydzień spłacać.. Fakt, w Providencie nie jest najtaniej, ale jeśli trafi się na uczciwego przedstawiciela, to współpraca z tą firmą jest czystą przyjemnością. I jeszcze jedno. większość przeklina Providenta za to obowiązkowe ubezpieczenie wliczone w koszty pożyczki. Mi to ubezpieczenie życie w sumie uratowało. Uległem w ubiegłym roku wypadkowi, 1,5 miesiąca leżałem w szpitalu. Dzięki temu ubezpieczeniu firma ubezpieczeniowa wypłaciła równowartość podwojonych tygodniowych rat pożyczki przez cały okres pobytu w szpitalu. Byłem 6 tygodni, więc wypłacili równowartość 12 rat. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
witam! Na temat tej instytucji pożyczkowej mogę powiedzieć dużo gdyż niegdyś korzystałem z ich oferty. Ten pożyczkodawca zasługuje na dobre podsumowanie bo to jedyny taki wariant do udzielania pilnej pomocy gotówkowej. Ja mimo , że potrzebowałem kasy na wyjazd za granice do pracy na czas wakacji ,to Provident pomógł mi bez problemu, wszystko czytelnie wyjaśnił,bez ukrytych kosztów, no i umowę podpisałem w domu i niezwłocznie na czym zależało mi najbardziej. A każdy kto sięga po tego typu rozwiązania i jeszcze bez problemu uzyskuje to co chciał ,bez zaświadczeń na słowo podpisuje umowę to i z pewnością powinien liczyć się , że takie wysokiej jakości komfortowe świadczenia kosztują .I w trakcie podpisania miałem czysty przegląd warunków i kosztów.Daje ocenę 100% bo wiem ile mi pomógł i z jakim ryzykiem boryka się ta firma udzielając pomocy na słowo oświadczenia potrzebującego ,a to ryzyko i to wielkie a jak ktoś uważa że wysoko trzeba oddać to tylko dla tego że połowa z nas była nie słowna jak przyszło oddać.Dobrze że jakoś udaje się tej firmie utrzymywać na rynku w niełatwych warunkach. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Firma na 6+ . Bardzo profesjonalna obsługa przedstawiciela a co dla mnie osobiście było ważne ekspresowa dostawa gotówki. Choć koszta nie są małe to jednak dla mnie najważniejsze jest to, że umowa jest czytelna nie ma ukrytych kosztów no i dostawa gotówki ekspresowa. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
BMI nie ma tam żadnych kruczków wiesz ile bierzesz i ile musisz oddać firma jest ok tylko czasami pracownik jest "profesjonalistą " inaczej skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
ODSETKI I OPŁATY ZA OBSŁUGĘ HORRENDALNE,NIEMNIEJ JEDNAK FIRMA PONOSI DUŻE RYZYKO UDZIELAJĄC KREDYTÓW KLIENTOM O "SŁABO UDOKUMENTOWANEJ" ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ. POZA TYM ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK MOŻLIWOŚĆ ODSTĄPIENIA OD UMOWY,BEZ SKUTKÓW FINANSOWYCH W TERMINIE( CHYBA) DO 21 DNI. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
doradca ok.produktów brak skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
ja tam wzialm d nich 1200. nie widzialem zadnych kruczkow. wszystko mi pokazli ile biore i ile mam splacic ze wszystkimi oplatami. cholernie duzo, ale kasa mi przyszla do chaty na drugi dzien. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
ty BMI chyba nie orientujesz się w rynku i parametrach kredytów. jest to normalna usługa finansowa skomentuj opinię »
Dodaj opinię