Dodaj opinię

36 Opinie

użytkownik
Ocena:
Rowniez chetnie przylącze się do pozwu. skomentuj opinię (4) »
użytkownik
Ocena:
Witam serdecznie.Czy ktoś współpracował z przedstawicielami tej oszukańczej instytucji finansowej konkretnie z Trzcianki?Posiadam konkretne informację i dowody które mogą posłużyć prokuraturze i przyłącze się do pozwy zbiorowego. skomentuj opinię (2) »
użytkownik
Ocena:
RÓWNIEŻ PRZYŁĄCZYMY SIĘ DO POZWU GRUPOWEGO PROSIMY TYLKO O INFORMACJĘ JAK I GDZIE TO CO WYPRAWIA TA FIRMA PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE. skomentuj opinię (4) »
użytkownik
Ocena:
Siemens z Warszawy-ul Żupnicza, nie polecam, poszkodowany jestem jak pozostała część tutaj ludzi, proponował bym jednak na prawdę pozew zbiorowy, pozew przeciwko tej firmie i napisać do Prokuratury Krajowej, ta z pewnością roześle zawiadomienia do każdej regionalnej prokuratury w kraju by sprawdzić czy tak naprawdę jest. Polecam na prawdę Prokuratura Krajowa, proszę ostrzegać przed Siemens każdego człowieka. skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Tragedia. Część rat spłacona, sprzęt z podwórka zabrali bez wyceny, sprzęt sprzedali A teraz jeszcze żądają całości spłaty kredytu... Nie wiem co robić... skomentuj opinię (4) »
użytkownik
Ocena:
Miałem doświadczenia nieprzyjemne zSiemens finanse nie polecam nawet naigorszemu wrogowi z daleka od tej instytucji mi się udało spłacić ale miałem problemy brałem na sprzęt rolniczy we frankach. skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Niezadowolona. Nie polecam . Ja też jestem poszkodowana przez Simens bardzo proszę o kontakt \"Kolejny niezadowolony\" Proszę napisać która Prokuratura prowadzi sprawę. [Moderacja] skomentuj opinię (3) »
użytkownik
Ocena:
Nie polecam. Kolejny poszkodowany [Moderacja] skomentuj opinię »
użytkownik
Ocena:
Witam serdecznie. Jedna wielka tragedia! Siemens z ul. Zupniczej to firma nie rzetelna i dzialajaca na szkode klienta! Popieram wczesniejsze opinie w 100procentach. Brak moziwosci kontaktu w sprawa spornych! Brak pomocy! Nie polecam! Praktyki polegajace na lamaniu prawa sa tam codzennoscia! skomentuj opinię (1) »
użytkownik
Ocena:
powiem tak brak jakichkolwiek zasad , strzeżcie się tej instytucji , skomentuj opinię »
Dodaj opinię
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »