Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o TAX CARE

użytkownik
~ Rita  •  2019-07-28
Ja korzystam z usług Tax Care od roku i nie mogę powiedzieć złego słowa, bo na czas i bez problemów, a przy tym dobra cena.
użytkownik
~ ALEKSANDRA  •  2019-07-23
Zostałam oszukana przez Tax Care, pierwsza rozmowa z doradca dotyczyła tylko i wyłącznie dotacji na moja firmę, która prowadzę od przeszło 20 lat.W krotce okazało się, ze wykorzystali moje dane i wystawili mi fakturę za usługi księgowe. Doradc... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Janusz  •  2019-07-16
Bardzo negatywna opinia. Puki dobrze idzie, wszystko jest ok. Jeżeli chodzi o problemy, to dbają tylko o swój interes. Ja właśnie próbuje wyplątać się ze współpracy która jeszcze się nie zaczęła.
użytkownik
~ Nita  •  2019-07-10
Niedawno zakładałam działalność z pomocą tax care i zostawiłam sobie u nich też księgowość. Wszystko w porządku.
użytkownik
~ Wiola  •  2019-06-16
Korzystam już prawie pół roku z tax care. Wszystko idzie sprawnie, mam bardzo dobry kontakt z księgową, a tego się najbardziej obawiałam, przepływu informacji, bo to moja pierwsza tego typu współpraca online. Jednak moje obawy okazały się bezzasadne i wszystko układa się dobrze.
użytkownik
~ Kron  •  2019-06-01
Od pół roku korzystam z księgowości i usług dodatkowych w Tax Care. Jestem zadowolony. Polecam.