Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

Opinie o TAX CARE

użytkownik
~ Freaky  •  2019-05-24
Skomentowałem kolegów to wypada i własną dodać opinię. Jestem normalnym średnim przedsiębiorcą, kiedyś miałem biuro na mieście, ale przeniosłem się do tax care bo taniej i wygodnie. Nie zgadzam się z takimi nadętymi ocenami na nie a bez konkretów.... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Mmmmmmm  •  2019-05-13
U mnie wszystko przebiega bez zarzutu. Kumpel mi polecił i jestem mu wdzięczny. Mam jedoosobwą działalnośc i spina mi się wszytsko.
użytkownik
~ Klara  •  2019-04-30
Korzystam z usług Tax Care już 3 lata. Najpierw tylko księgowość, a teraz mam wiele usług dodatkowych, bo się to opłaca. Z obsługi jestem zadowolona, uważam też, że cena jest rozsądna jak na abonament i tyle faktur ile dostarczam. Ja osobiście polecam.
użytkownik
~ Sławomir Wysocki  •  2019-04-26
Omijać szerokim łukiem tę firmę, chyba że chcą Państwo stracić czas, nerwy i pieniądze jednocześnie.
użytkownik
~ Marcin  •  2019-03-21
ZALECAM KAŻDEMU MŁODEMU PRZEDSIĘBIORCY I NIE TYLKO MŁODEMU OMIJAĆ TAXCARE JAK NAJWIĘKSZYM ŁUKIEM. TA FIRMA TO JEDEN WIELKI BAJZEL I TAK JAK JUŻ KTOŚ WSPOMNIAŁ, NA POCZĄTKU WYDAJE SIĘ WSZYSTKO OKEJ DOPÓKI POJAWIAJĄ SIĘ PIERWSZE ROZLICZENIA CZY KIED... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Michuu  •  2019-03-14
Żałuję że podpisalem z nimi umowę. Godziny pracy od 8-16 to smiech na sali. Planuję zrezygnować niedługo. Nie polecam