Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.
Oddział w Polsce
Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

(25 opinii)

Opinie o Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.

użytkownik
~ Wika  •  2019-12-03
Najgorszy bank do wzięcia leasingu, pobierają opłaty za wszystko.. problemy z ubezpieczeniem samochodu w innym miejscu... opłaty za wskazanie właściciela samochodu przy otrzymaniu mandatu! ŻENADA... dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Bartek72  •  2019-11-04
Witam! Stanowczo odradzam tą firmę. Metody windykacji i traktowania klienta rodem z czasów działalności [Moderacja] . Nie ma dyskusji czy życiowego podejścia do klienta. Gorąco przestrzegam przed tą firmą są bezwzględni, każdy kto prowadzi działa... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Bea  •  2019-10-30
Nigdy nie korzystajcie z leasingu w tym banku . Oszuści .zero albo mniej niż zero . Nie daj się omamić niskim oprocentowaniem leasingu dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ Iwona  •  2019-10-21
Niestety BARDZO ODRADZAM. Korzystałam z leasingu, niestety byłam zmuszona zamknąc działalność i wyjechać. Na infolinii otrzymałam informację, że nie mogę zwrocić leasingowanego samochodu (najem długoterminowy), a jedynym wyjsciem jest nie płacen... zobacz całą opinię »
użytkownik
~ Artur  •  2019-10-19
Przestrzegam przed [Moderacja] z sg lising oddział Katowice, niestety ja takiej opinii nie znalazłem i teraz same problemy. Brak kontaktu i o nic się nie można doprosic. Lepiej poszukać coś innego gdzie swoich klientów traktują poważnie. dodaj swój komentarz »
użytkownik
~ bea  •  2019-10-17
Nigdy nie kupujcie samochodow z leasingiem tej firmy! Nierzetelna,brak kontaktu,niesolidosc,przeszacowanie polisy,zmuszanie klienta do wykupu takich przeszacowanych polis,ktore zabezpieczają klienta w nieadekwatnym wymiarze! konakt telefoniczny ... zobacz całą opinię »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »