A A A
drukuj

Alior zapłaci właścicielom firm nawet 1 500 zł!

Data publikacji: 2016.07.12 godz. 11:56
OCENA
4.8/5

Premie dla posiadaczy kont, są już rzadkością. Jeszcze trudniej znaleźć rachunek dla przedsiębiorcy, który zapewnia dodatkowe zyski. Oferta Alior Banku z premią do 1500 zł okazuje się szczególnie atrakcyjna.

Fot: 1 500 zł premii za korzystanie z iKonta w Alior Banku

W ostatnim czasie, posiadacze kont firmowych nie mają szczególnych powodów do zadowolenia. Po wprowadzeniu podatku bankowego i wzroście składek na Bankowy Fundusz Gwarancyjny, banki zmieniły cenniki dotyczące przedsiębiorców. Znalezienie konta firmowego, które nie generuje rocznych kosztów, obecnie jest bardzo trudne. Rachunki dodatkowo zapewniające premię dla firmy, są już prawdziwą rzadkością. Tak właśnie trzeba nazwać promocyjne iKonto Biznes z Alior Banku, które zdecydowanie wygrało nasz niedawny ranking. Wspomniany rachunek zapewnia premię wynoszącą nawet 1500 zł rocznie.
Wysoka premia z pewnością nie jest jedynym atutem konta oferowanego przez Alior Bank. Opisywany rachunek pozwala na łatwe uniknięcie miesięcznych kosztów. Klient Alior Banku nie zapłaci za prowadzenie ROR-u (15 zł), jeżeli średniomiesięczne saldo konta przekroczyło 1000 zł i zostały wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Osoba wybierająca iKonto, może łatwo uniknąć również opłaty za kartę debetową. Bank nie pobierze 8 zł, jeżeli posiadacz firmowej karty wykonał nią przynajmniej 4 transakcje miesięcznie. Dodatkowych kosztów dla firmy nie wygenerują także standardowe przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów Aliora oraz operacje w „obcych” bankomatach (do pięciu miesięcznie).

Sprawdź: iKonto Alior Banku w najnowszym rankingu kont firmowych »

Posiadacze iKonta łatwo mogą otrzymać również premię. Taka nagroda jest wypłacana za wykonywanie typowych czynności (przykłady: pierwszy przelew do ZUS min. 250 zł lub pierwszy przelew do urzędu skarbowego min. 500 zł - premia 25 zł/m-c, przelew natychmiastowy min. 500 zł - premia 10 zł/m-c, pierwszy przelew SEPA min. 100 euro - premia 10 zł/m-c, transakcje kartą min. 500 zł - premia 10 zł/m-c, saldo od 2 500 zł do 10 000 zł - premia 5 zł/m-c). Aktywny użytkownik rachunku firmowego w Alior Banku, przez miesiąc może otrzymać nawet 125 zł, a roczny limit nagrody wynosi 1500 zł. Trudno znaleźć na rynku konto (detaliczne lub firmowe), które cechuje się wyższym poziomem premii. Załóż iKonto i odbierz do 1 500 zł premii »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »