A A A
drukuj

”Bank od kredytów” oferuje teraz też świetną lokatę!

Data publikacji: 2022.12.14 godz. 11:15

artykuł sponsorowany

OCENA
4.1/5

Santander Consumer Bank bywa reklamowany jako „bank od kredytów”. Warto wiedzieć, że obecnie w jego ofercie znajduje się również ciekawa lokata. Przyglądamy się tej propozycji.

Fot: Lokata bankowa

Santander Consumer Bank (SCB) to instytucja, która określa się jako „bank od kredytów”. Rzeczywiście, kredyty (zwłaszcza gotówkowe) są bardzo ważnym elementem oferty wspomnianego banku. Nie zmienia to jednak faktu, że klienci Santander Consumer Banku mogą również liczyć na korzystne propozycje ulokowania środków. Jedna z nich wydaje się szczególnie ciekawa w obecnych warunkach. Mowa o Lokacie Online Nowe Środki. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tej propozycji, która jest bardzo atrakcyjna nie tylko pod względem oprocentowania.

Lokata Online Nowe Środki zapewnia nawet 7,66% zysku
Osoby zainteresowane lokatami, zawsze zwracają największą uwagę na oprocentowanie. Pod tym względem, Lokata Online Nowe Środki na pewno ma sporo do zaoferowania. Stawka oprocentowania opisywanej lokaty jest bowiem jedną z najwyższych na rynku. Stałe oprocentowanie Lokaty Online Nowe Środki wygląda następująco dla różnych okresów ulokowania pieniędzy:

  • 1 miesiąc - 2,00% w skali roku
  • 3 miesiące - 7,00% w skali roku
  • 6 miesięcy - 7,66% w skali roku
  • 12 miesięcy - 7,20% w skali roku
  • 24 miesiące - 5,00% w skali roku
  • 36 miesięcy - 5,00% w skali roku

Szczególnie interesująco przedstawia się propozycja sześciomiesięcznego oszczędzania w Santander Consumer Banku z oprocentowaniem lokaty wynoszącym aż 7,66% w skali roku. Warto także zwrócić większą uwagę na wysoko oprocentowaną lokatę 3-miesięczną i depozyty długookresowe (na 12 miesięcy, 24 miesiące i 36 miesięcy). Długookresowa Lokata Online Nowe Środki daje gwarancję wysokiego oprocentowania w czasie, gdy coraz częściej mówi się o przyszłorocznych obniżkach stóp procentowych NBP. Poza tym opisywana lokata z Santander Consumer Banku jest odnawialna. Po upływie ustalonego okresu oszczędzania będzie można liczyć na atrakcyjne warunki odnowienia depozytu.

Wysokie oprocentowanie to nie jedyny atut lokaty z SCB
Należy podkreślić, że Lokata Online Nowe Środki posiada tak samo wysokie oprocentowanie zarówno dla kwoty minimalnej (tylko 1 000 zł), jak i maksymalnej (aż 400 000 zł). Jedynym warunkiem uzyskania wysokich odsetek będzie wpłata do banku nowych środków. Co ważne, Santander Consumer Bank nie wymaga zakładania żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego powiązanego z promocyjną lokatą. Mimo tego, założonym depozytem na nowe środki będzie można wygodnie i bezpiecznie zarządzać poprzez system bankowości internetowej.

Nawet większą lokatę można łatwo założyć przez Internet
Kolejnym atutem Lokaty Online Nowe Środki jest łatwość jej założenia przez Internet. Opisywana lokata zgodnie ze swoją nazwą to oferta wyłącznie dla internautów. Mogą oni liczyć na szybką, sprawną i bezpieczną procedurę założenia depozytu terminowego. Po wypełnieniu wniosku potrzebne będzie tylko przelanie środków na nową lokatę. Później wystarczy jedynie sprawdzić e-mail lub SMS z potwierdzeniem założenia lokaty. Lokatę Online Nowe Środki z oprocentowaniem nawet 7,66% bez problemu założymy w kilka minut. Otwórz lokatę online »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »