A A A
drukuj

BGŻ BNP Paribas zachęca do mobilnych płatności

Data publikacji: 2017.11.20 godz. 13:34

artykuł sponsorowany

OCENA
5.0/5

Klienci BGŻ BNP Paribas mogą łatwo zarabiać na wykonywaniu płatności mobilnych. Roczna premia za płacenie telefonem wyniesie nawet 300 zł!

Fot: Zwrot pieniędzy za płatności mobilne z BGŻ BNP Paribas

W obecnych warunkach nie możemy liczyć na szeroką ofertę premii dla posiadaczy kont osobistych, dlatego każda nowa propozycja zasługuje na sporą uwagę. W przypadku promocji niedawno rozpoczętej przez BGŻ BNP Paribas, sytuacja wydaje się szczególna. Wspomniany bank nie tylko oferuje sporą premię (do 300 zł/rok), ale również pozwala na jej łatwe zgromadzenie dzięki wykonywaniu płatności mobilnych. Dotychczas niewielu konkurentów BGŻ BNP zachęcało do płacenia telefonem poprzez nagrody finansowe.

Posiadacze Konta Optymalnego dostaną 1 zł za każdą płatność mobilną
Opisywana promocja dla osób płacących smartfonem dotyczy Konta Optymalnego, czyli rachunku, który nawet bez dodatkowych zachęt jest wart uwagi. Osoby zakładające takie konto najpóźniej 29 grudnia 2017 roku, mogą przystąpić do promocji „Mobilna Premia” (jeśli przez ostatnie trzy lata nie miały konta w BGŻ BNP Paribas/ Banku BGŻ/ BNP Paribas). Wspomniana promocja zapewnia możliwość uzyskiwania premii (1 zł za płatność mobilną) przez kolejne 12 miesięcy. Co miesiąc posiadacz Konta Optymalnego zarobi nawet 25 zł. Roczny limit premii wynosi zatem 300 zł.
Warto dodać, że gromadzenie kolejnych złotówek za płatności mobilne (o wartości min. 1 zł), w praktyce jest bardzo łatwe. Bank BGŻ BNP Paribas przyznaje premię osobom wykonującym:

  • przelew z aplikacją GOmobile
  • płatność zbliżeniową z aplikacją Android Pay
  • transakcję kartą zarejestrowaną w e-Portfelu

Premię od BGŻ BNP Paribas uzyskają m.in. osoby płacące telefonem w sklepach stacjonarnych i ponad 250 000 sklepów internetowych. Załóż konto i zbieraj premię »

Konto BGŻ BNP oprócz premii kusi też brakiem miesięcznych opłat
Promocja dotycząca płatności mobilnych oczywiście nie pomniejszyła innych zalet, które już wcześniej posiadało konto Konto Optymalne z BGŻ BNP Paribas. Wspomniany rachunek wyróżnia się między innymi bardzo dobrym systemem bankowości mobilnej GOmobile oraz bezwarunkowym brakiem miesięcznych opłat. Posiadacze Konta Optymalnego nie muszą obawiać się, że bank naliczy im opłatę za prowadzenie rachunku lub obsługę karty debetowej.
Otwórz damowe Konto Optymalne »
Zobacz ranking kont bankowych, w którym wygrało Konto Optymalne »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »