A A A
drukuj

[sponsorowane] Darmowa pożyczka do 2 000 PLN? Zdaniem POLOżyczki to możliwe!

Data publikacji: 2019.04.01 godz. 13:46

artykuł sponsorowany

OCENA
4,8/5

Wszyscy znamy sytuacje, kiedy nieoczekiwane wydatki zmuszają nas do poszukiwania dodatkowego źródła dochodów. Jeżeli zastanawiasz się nad sposobem na szybkie pożyczanie środków finansowych z bezpiecznego źródła, powinieneś przyjrzeć się ofercie POLOżyczki. Czy wiesz, że w ramach aktualnej promocji firma zwiększyła sumę darmowej pożyczki dla nowych klientów do 2 000 PLN? Przekonaj się, jak możesz z niej skorzystać!

Fot: POLOpożyczka do 2 000 zł

POLOżyczka to sprawdzone przedsiębiorstwo finansowe, udzielające krótkoterminowych pożyczek na cele konsumpcyjne. Największe zalety firmy stanowią przejrzystość finansowa, brak ukrytych opłat oraz ograniczona do minimum ilość procedur. To właśnie one sprawiają, że POLOżyczka jest bezpiecznym pomysłem na szybkie uzyskanie dodatkowych środków, umożliwiających nam pokrycie nieoczekiwanych wydatków.

Pożyczki POLOżyczka – jak z nich korzystać?
Z usług POLOżyczki mogą korzystać wszyscy konsumenci, którzy ukończyli 18 lat, posiadają konto bankowe oraz pozytywną ocenę zdolności kredytowych. Proces składania wniosku o uzyskanie środków finansowych przebiega w kilku prostych krokach i zajmuje maksymalnie 15-20 minut. Cała procedura przebiega w całości online, jest przejrzysta i w pełni bezpieczna.

1. Rejestracja w serwisie
Złożenie wniosku o pożyczkę wymaga rejestracji w serwisie, która zajmuje tylko kilka sekund. Po zalogowaniu się na swoje konto uzyskujemy dostęp do pełnej informacji na temat pożyczonych środków, terminów spłaty zadłużenia lub ich ewentualnego przedłużenia. Panel użytkownika jest w pełni przejrzysty, wygodny i łatwy w obsłudze.

2. Określenie kwoty oraz terminu spłaty
POLOżyczka oferuje swoim klientom szeroki wybór pożyczek w wysokości od 500 do 8 000 PLN. Środki finansowe przyznawane są wyłącznie na cele konsumpcyjne, a limit wysokości pożyczki zostaje ustalony na podstawie indywidualnej zdolności kredytowej klienta. W rezultacie sumy pożyczek są dostosowane do ich nagłych potrzeb oraz możliwości finansowych wszystkich klientów.

Okres spłaty pożyczonych pieniędzy wynosi 15 lub 30 dni. POLOżyczka dopuszcza jednak możliwość jego przedłużenia o 7, 14 lub 30 dni. Aby z niej skorzystać, należy zalogować się w serwisie i sprawdzić dostępność interesujących nas opcji. O kolejną pożyczkę można ubiegać się natychmiast po spłacie poprzedniej.

60 firm pożyczkowych w jednym miejscu. Porównaj oferty »

3. Wypełnienie prostego wniosku
Wypełnienie wniosku online polega na uzupełnieniu kilku prostych informacji na swój temat. Aby sobie z nim poradzić, musimy przygotować kilka podstawowych danych osobistych:

  • Imię i nazwisko,
  • Numer PESEL,
  • Seria i numer dowodu osobistego,
  • Numer telefonu komórkowego,
  • Adres e-mail,
  • Dane bankowe (wystarczy zalogować się na swoje konto, a wszystkim automatycznie zajmie się system).

Do uzyskania pożyczki nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty, które potwierdzałyby wiarygodność wysokości naszego dochodu lub warunków zatrudnienia. Weryfikacja podanych w formularzu danych przeprowadzana jest automatycznie poprzez połączenie z naszym systemem bankowym.

4. Potwierdzenie wniosku
Po złożeniu wniosku musimy zaczekać na jego weryfikację. Decyzja o przyznaniu pożyczki nastąpi maksymalnie w ciągu kilkunastu minut i zostanie nam bezzwłocznie przesłana SMS’em lub mailem.

5. Odebranie przelewu
Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku pieniądze natychmiast trafią na nasze konto, a my będziemy mogli wreszcie wydać je na upragniony cel.

Płać ratę kredytu niższą nawet o 30%. Porównaj oferty »

Jakie są koszty pożyczki?
Priorytetem POLOżyczki jest brak ukrytych opłat. Aby wyliczyć dokładną wysokość prowizji, wystarczy skorzystać z dostępnego w serwisie kalkulatora. Po określeniu interesującej nas sumy pieniędzy oraz deklarowanego terminu ich spłaty, system dokładnie wyliczy wszystkie związane z pożyczką koszty.

Standardowe RRSO wynosi 1972,17% w skali miesiąca. Jeżeli zatem zdecydujemy się pożyczyć 2500 PLN na dowolny cel komercyjny, to nasza prowizja wyniesie 686. 75 PLN (do tego doliczyć należy jedynie 20. 55 PLN odsetek). W sumie po miesiącu będziemy musieli więc zwrócić 3 207. 30 PLN.

Jeżeli natomiast skorzystamy z aktualnej promocji, w przypadku pożyczki w wysokości 500 PLN, odsetki i prowizja w ogóle nie zostaną naliczone. W rezultacie po upływie 30 dni będziemy mieli do zwrotu dokładnie tyle samo, ile pożyczyliśmy – 500 PLN. Jeżeli chcemy się przekonać, ile wyniosą koszty skorzystania z innych opcji pożyczek, wystarczy jedynie zmienić w kalkulatorze warianty poszczególnych kwot i terminów.

Jak skorzystać z darmowej pożyczki do 2000 PLN?
Chociaż koszty chwilówek w POLOżyczce nie są wysokie, firma stara się dodatkowo udoskonalić swoją ofertę, zapewniając klientom dostęp do atrakcyjnych promocji.

W ramach aktualnej oferty promocyjnej, przygotowanej specjalnie dla nowych klientów, możliwe staje się uzyskanie pożyczki do 2 000 PLN bez żadnych opłat (RRSO wynosi w jej przypadku dokładnie 0 PLN) – o 1 000 PLN więcej niż dotychczas. Pożyczka jest więc w pełni darmowa – jeżeli pożyczymy np. 1500 PLN, dokładnie tyle samo będziemy musieli zwrócić.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest spłata zadłużenia najpóźniej w terminie 30 dni. W przeciwieństwie do oferty standardowych chwilówek, oferta promocyjna nie pozwala na przedłużenie terminu spłaty. Nie czekaj i już dziś przekonaj się, jak wygodne może być pożyczanie pieniędzy z bezpiecznego źródła!

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Konto Jakże Osobiste w Alior Bank »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »