A A A
drukuj

Konta firmowe z bonusem - porównanie październik 2018

Data publikacji: 2018.10.22 godz. 10:45
OCENA
3.8/5

Przedsiębiorca obecnie ma wiele kont firmowych do wyboru. Postanowiliśmy zaprezentować takie rachunki, które przyniosą właścicielowi firmy dodatkowe korzyści z ich korzystania.

Fot: Konta dla firm - porównanie.

Ze względu na dużą liczbę polskich małych firm, konta dla przedsiębiorców są ważnym elementem w ofercie banków. Klient firmowy jest atrakcyjny dla bankowców, ponieważ zwykle dysponuje większymi wpływami niż konsument. Niektóre banki w celu przyciągnięcia przedsiębiorców, proponują takim osobom atrakcyjne bonusy połączone z kontami osobistymi. Eksperci porównywarki eBroker.pl postanowili sprawdzić ofertę kont dla firm w poszukiwaniu ciekawych premii oraz dodatków. Taka październikowa analiza uwzględnia jedną z rynkowych nowości.

Nowa propozycja Alior Banku jest wyjątkowo ciekawa
Oferta krajowych banków dotycząca kont osobistych dla mikrofirm, bez wątpienia jest bardzo szeroka. Oczywiście nie wszystkie takie rachunki zapewniają przedsiębiorcom atrakcyjne warunki cenowe (nie mówiąc już o ewentualnych bonusach). Właśnie dlatego eksperci eBroker.pl w poniższej tabeli zaprezentowali tylko najciekawsze propozycje banków. Zestawienie uwzględnia jedną nowość, która z pewnością wprowadzi zamieszanie na rynku. Chodzi o Rachunkek 4 x 4 z oferty Alior Banku.

Atrakcyjne konta firmowe w październiku 2018 r.
Nazwa bank
Nazwa konta
Opłata za prowadzenie konta
i obsługę karty
Opłata za przelewy
do ZUS i US
Dodatkowe korzyści Sprawdź ofertę online:
Alior Bank
Rachunek 4 x 4
Opłata za prowadzenie konta: 0 zł
Opłata za obsługę karty: 0 zł.
0 zł Darmowa księgowość online Złóż
wniosek »
Idea Bank
Konto Firma To Ja
Opłata za prowadzenie konta: 0 zł
(przez pierwsze 24 miesiące).
Opłata za obsługę karty: 0 zł
jeśli wartość transakcji bezgotówkowych
to przynajmniej 400 zł/m-c - inaczej 8,00 zł.
0 zł Premia do 600 zł/rok
w promocji „Premiowanie za bankowanie”.
ING Bank Śląski
Konto Direct dla Firmy
Opłata za prowadzenie konta: 0 zł
jeśli klient wykonał w miesiącu przynajmniej
1 przelew do ZUS/US
lub otrzymał na konto min. 2000 zł/m-c - inaczej 9 zł.
Opłata za obsługę karty: 0 zł
jeśli wartość transakcji bezgotówkowych
to przynajmniej 300 zł/m-c - inaczej 7 zł
0 zł -  
Bank Pocztowy
Pocztowe Konto Firmowe
Opłata za prowadzenie konta:
0 zł jeśli klient otrzymuje przynajmniej 2000 zł/m-c
i posiada aktywną kartę debetową - inaczej 9 zł.
Opłata za obsługę karty: 5 zł.
0 zł -
Inteligo
Konto Firmowe
Opłata za prowadzenie konta: 0 zł.
Opłata za obsługę karty: 0 zł
jeśli wartość transakcji bezgotówkowych
to przynajmniej 100 zł/m-c - inaczej 4 zł.
0 zł -

Wspomniany rachunek będący nową propozycją Aliora, posiada kilka bardzo ciekawych cech. Po pierwsze, Rachunek 4 x 4 cechuje się brakiem miesięcznych opłat za jego prowadzenie i obsługę pierwszej karty debetowej. Takie zwolnienie z regularnych kosztów stanowi rzadkość nawet wśród kont firmowych przodujących w rankingach eBroker.pl. Potwierdzają to informacje z powyższej tabeli. Warto również wspomnieć, że posiadacz Rachunku 4 x 4 może liczyć na bardzo ciekawy bonus. Chodzi o bezpłatne prowadzenie księgowości na platformie Zafirmowani.pl. Ta platforma zapewnia również dostęp do porad dla przedsiębiorców oraz przydatnych wzorów dokumentów i umów.
System dodatkowych pakietów to kolejny atut Rachunku 4 x 4. Posiadacz wspomnianego konta może wybierać spośród czterech pakietów (Pakiet Krajowy, Pakiet Zagraniczny, Pakiet Gotówkowy i Pakiet Oszczędny). Każdy pakiet kosztuje 10 zł miesięcznie i zapewnia lepsze warunki korzystania z niektórych usług (np. przelewów zagranicznych oraz wpłat gotówkowych). Przykładowo Pakiet Gotówkowy gwarantuje darmową obsługę krajowych bankomatów i wpłatomatów oraz bezpłatne operacje gotówkowe w kasach banku na kwotę do 10 000 zł.
Sprawdź ofertę Rachunku 4x4 »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »