A A A
drukuj

Dowiedz się, dlaczego Wandoo wygrało styczniowy ranking!

Data publikacji: 2018.01.17 godz. 13:46
OCENA
3.8/5

Firma Wandoo wygrała nasz styczniowy ranking chwilówek dostępnych przez internet. Postanowiliśmy się nieco dokładniej przyjrzeć się tej ofercie. Sprawdź, ile możesz pożyczyć… za darmo!

Fot: Wandoo wygrało nasz styczniowy ranking pożyczek pozabankowych.

Rynek krótkoterminowych pożyczek online jest bardzo ciekawy i konkurencyjny. Co chwilę pojawiają się na nim nowe propozycje. Czasem takim nowym rynkowym graczom udaje się skutecznie rzucić wyzwanie konkurencji i wygrać nasz ranking chwilówek. Przykładem jest Wandoo, czyli rankingowy zwycięzca ze stycznia 2018 r. Wspomniana firma ma kilka atutów, o których warto dokładniej opowiedzieć w ramach naszej analizy.

Nowi klienci Wandoo za darmo pożyczą nawet 2500 zł
Nasz styczniowy ranking pożyczek o wartości 2500 zł pokazał, że stosunkowo niewiele firm za darmo pożyczy taką kwotę nowemu klientowi. Jednym z wyjątków jest właśnie Wandoo. Ten pożyczkodawca oferuje darmową chwilówkę do 2500 zł. Wspomniana wartość jest jedną z najwyższych na rynku. Warto również wspomnieć o umiarkowanym koszcie następnych pożyczek i dość wysokim limicie kwoty dostępnej dla stałych klientów - do 5000 zł.

Szybka i łatwa procedura pożyczkowa to kolejna zaleta…
Rankingowe zwycięstwo Wandoo jest również efektem prostej i przyjaznej procedury pożyczkowej, jaką proponuje ta firma. Klienci Wandoo nie muszą się obawiać długotrwałych formalności. Środki mogą trafić na ich konto nawet po 15 minutach od decyzji pożyczkowej. Warto również wspomnieć o usłudze Instantor, która umożliwia zweryfikowanie konta bankowego klienta bez konieczności przesyłania 1 grosza w ramach przelewu weryfikacyjnego.
Zobacz styczniowy ranking szybkich pożyczek online, który wygrała firma Wandoo »

Wandoo zachęca też niskimi kosztami przedłużenia spłaty
Warto dodać, że o pierwszym miejscu Wandoo w naszym styczniowym rankingu, zadecydowały warunki przesunięcia terminu spłaty pożyczki, dzięki możliwości refinansowania. Przede wszystkim wspomniana firma prowadzi jasną politykę w kwestii przedłużeń i na stronie głównej (koło kalkulatora pożyczkowego), od razu prezentuje opłaty za dwa dostępne warianty odroczenia terimnu spłaty (o 14 lub 30 dni). Taka praktyka nie jest częsta i zasługuje na pochwałę. Kolejną ważną kwestią jest wysokość kosztów za jeden dzień odroczenia terminu spłaty. Okazuje się, że w przypadku Wandoo należą one do najniższych na rynku. Potwierdziła to nasza niedawna analiza. Sprawdź ofertę Wandoo »
Sprawdź nasz artykuł, w którym porównujemy koszty przedłużenia „chwilówek” »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »