A A A
drukuj

Dzięki PragmaGO możesz szybko zamienić fakturę na gotówkę

Data publikacji: 2017.10.10 godz. 11:00
OCENA
3,1/5

Przedsiębiorcy mają możliwość szybkiej zamiany faktur na potrzebną gotówkę. Jest to możliwe dzięki usługom faktoringowym. Dowiedz się więcej!

Fot: Szybki zastrzyk gotówki dla Twojej firmy - faktoring

Nawet w warunkach dobrej koniunktury gospodarczej, długi okres płatności za towary lub usługi, stanowi problem dla rodzimych przedsiębiorców. Kłopoty z szybkim uzyskaniem zapłaty od kontrahentów, najmocniej uderzają w małe firmy. Takie przedsiębiorstwa również mogą skorzystać z usług faktoringowych, które pozwolą na szybką zamianę faktur w gotówkę. Sposób działania faktoringu dla małych firm, warto przeanalizować na przykładzie oferty PragmaGO.

Szybki faktoring PragmaGO jest dostępny bez żadnych stałych kosztów
Wielu przedsiębiorców obawia się, że korzystanie z usług faktoringowych, będzie generowało stałe koszty (niezależne od sprzedaży faktur). Oferta PragmaGO stanowi odpowiedź na takie obawy osób prowadzących małe firmy. W ramach opisywanej usługi nie ma żadnej opłaty za przyznany limit finansowania, tylko jednorazowe prowizje za sfinansowaną fakturę. Firma może wymieniać swoje faktury na pieniądze tylko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Firma korzystająca z PragmaGO może sprzedawać faktury, których termin płatności jeszcze nie upłynął. Po zgłoszeniu faktury do spieniężenia, szybko otrzyma propozycję zakupu faktury na maila za dokładnie wskazaną kwotę. Przedsiębiorca nie musi się obawiać, że w ramach faktoringu utraci sporą część należnej kwoty. Szacunkowy przelew jaki uzyska przedsiębiorca za fakturę o wartości 10 000 zł i miesięcznym terminie płatności wynosi 9 655,00 zł - 9 704,00 zł brutto.

W 2h i całkowicie online
Szybka i łatwa procedura sprzedaży faktur z pewnością jest zaletą oferty PragmaGO. Przedsiębiorca przez całą dobę może zgłosić chęć sprzedania faktury. W ciągu 2 godzin, eksperci z firmy Pragma zweryfikują fakturę wraz z wyceną kupowanej należności. Jeżeli przedsiębiorca zaakceptuje wycenę, to pieniądze za sprzedaną fakturę szybko trafią na jego konto bankowe. Takie wpłaty od PragmaGO są wykonywane w ramach przelewów ekspresowych. Dzięki PragmaGO długie terminy płatności nie będą uciążliwe dla niewielkiego przedsiębiorcy i uniknie wypisywania wniosków i długotrwałych procedur. PragmaGO to produkt dedykowany najmniejszym firmom na polskim rynku.
pragmago.pl

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »