A A A
drukuj

Gdzie szukać mobilnego konta z premią? - porównanie

Data publikacji: 2021.11.23 godz. 12:28
OCENA
5.0/5

Wiodące krajowe banki nie mogą się już chwalić, że oferowane przez nie konta osobiste posiadają w pakiecie darmową aplikację mobilną. Takie rozwiązanie stanowi bowiem standard. Konkurencyjna przewaga może natomiast wynikać z wyjątkowo dobrej i dopracowanej aplikacji mobilnej. Nowych klientów przekonują również atrakcyjne premie. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, które konta osobiste cechują się zarówno dobrą aplikacją mobilną, jak i atrakcyjnym poziomem premii.

Fot: Konta z aplikacją mobilną - porównanie

Konta osobiste z niezłą aplikacją mobilną to już rynkowy standard. Sprawdzamy, które rachunki oprócz dobrej aplikacji oferują dużą premię za aktywność. 

Nietrudno jest zarobić np. 200 zł w ramach nagrody
Przygotowana przez nas poniższa tabela prezentuje naszą ocenę aplikacji mobilnych banków oraz wysokości premii, którą można otrzymać przy okazji otwarcia konta osobistego. Warto przyjrzeć się promocyjnym nagrodom. Krótka analiza najbardziej atrakcyjnych ofert banków potwierdza, że zarobienie na przykład 200 zł - 300 zł w ramach promocji nie stanowi problemu.
Przykładem może być promocyjna oferta ING Banku Śląskiego połączona ze sprawdzonym i znanym Kontem Direct. Nowi klienci wspomnianego banku łatwo otrzymają 160 zł za otwarcie rachunku osobistego i aktywność (m.in. wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1000 zł). Jeżeli nowe Konto Direct zostało otwarte „z polecenia” (przy wykorzystaniu kodu od znajomego lub krewnego), to ING dodatkowo dopłaci 50 zł.

Konta z aplikacją mobilną i premią na start (listopad 2021 r.)
Nazwa banku
nazwa konta
Nasza ocena
aplikacji mobilnej
(od 0 do 5 punktów)
Wartość premii
i zasady jej uzyskania
Sprawdź ofertę:
ING Bank Śląski
Konto Direct
5,0 punktów 160 zł za otwarcie konta i aktywność
+ 50 zł za otwarcie konta z polecenia
Sprawdź »
Santander Bank
Polska S.A.
Konto Jakie Chcę
4,0 punkty 300 zł za otwarcie konta i aktywność Sprawdź »
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
4,5 punktu 200 zł za otwarcie konta i aktywność Sprawdź »
BNP Paribas
Konto otwarte
na Ciebie w promocji
4,0 punkty 350 zł za otwarcie konta i aktywność Sprawdź »
mBank
eKonto
4,0 punkty 200 zł za otwarcie konta i aktywność Sprawdź »
Citi Handlowy
CitiKonto
4,0 punkty 200 zł za otwarcie konta i aktywność Sprawdź »
PEKAO S.A
Konto Przekorzystne
4,0 punkty 200 zł za otwarcie konta i aktywność Sprawdź »
Bank Millennium
Konto 360°
3,5 punktu 360 zł za otwarcie konta i aktywność Sprawdź »

ING Bank Śląski kusi premią i bardzo dobrą aplikacją
Najwyższa pozycja Konta Direct w poniższym zestawieniu wynika również z faktu, że wspomniany rachunek cechuje się najlepiej ocenioną przez nas aplikacją mobilną. Szybko przywykną do niej również osoby, które nigdy wcześniej nie „bankowały” z pomocą smartfona (np. starsi klienci). Ciekawym rozwiązaniem jest m.in widżet pokazujący stan konta na ekranie telefonu.
O wysokiej jakości i funkcjonalności aplikacji mobilnej ING świadczy fakt, że wspomniany bank został niedawno zwycięzcą konkursu „Instytucja Roku 2021” w kategorii „Najlepsza aplikacja mobilna”. Aplikacja mobilna ING (Moje ING mobile) została wyróżniona za łatwość obsługi i szeroką funkcjonalność. Użytkownicy oceniają ten program bardzo wysoko. Przykład stanowią oceny w serwisie Google Play. Aplikacja Moje ING mobile uzyskała tam aż 4,8 gwiazdki na pięć możliwych. Sprawdź »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »