A A A
drukuj

Gdzie w łatwy sposób pożyczysz 10 000 zł przez internet?

Data publikacji: 2018.07.20 godz. 11:27
OCENA
4.8/5

Jeszcze niedawno pożyczki internetowe kojarzyły się z niewielkimi kwotami. Teraz przez Internet można łatwo i szybko pożyczyć nawet 10 000 zł. Sprawdź, gdzie to możliwe!

Fot: Pożyczki online na 10 000 zł

Już od pewnego czasu, obserwujemy wzrost przeciętnej wartości pożyczek internetowych. Nikogo już nie dziwią propozycje pożyczenia na przykład 5 000 zł w trybie online. Rynkowym standardem stają się pożyczki internetowe o dwukrotnie wyższej wartości. Budzą one coraz większe zainteresowanie naszych czytelników. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaprezentować najciekawsze propozycje pożyczenia 10 000 zł przez Internet. Nawet w przypadku tak dużej kwoty, można liczyć na zwolnienie z kosztów pożyczki.

Nowy klient nie musi płacić za pożyczkę od SuperGrosz
Pożyczki pozabankowe o wartości 10 000 zł mają wyłącznie charakter ratalny. Trudno się temu dziwić, gdyż większość osób pożyczających taką całkiem sporą kwotę, zamierza rozłożyć spłatę długu na dłuższy okres (np. 2 lata - 3 lata). Do niedawna cechą pożyczek ratalnych był brak zwolnienia z kosztów dla nowych klientów. Taka forma promocji występowała tylko w przypadku popularnych pożyczek o niewielkiej wartości. Opisywaną sytuację zmieniła między innymi firma SuperGrosz pożyczającą od 1000 zł do 15 000 zł na okres wynoszący nawet 48 miesięcy. Wspomniany pożyczkodawca, którego ofertę przedstawiliśmy w poniższej tabeli, proponuje zupełne zwolnienie z kosztów dla nowych klientów zwracających cały dług w ciągu 30 dni. Ta forma promocji może być bardzo ciekawa np. z punktu widzenia osób, które teraz potrzebują większych środków i jednocześnie wiedzą, że niedługo na ich konto wpłynie dodatkowa suma (np. z tytułu darowizny lub spadku).
Oprócz opisywanej promocji, sporym atutem oferty SuperGrosz jest wysoki limit wieku klientów (do 80 lat), brak zbędnych formalności i możliwość wypłaty środków w placówce Poczty Polskiej. Dużą zaletą wydaje się też możliwość wnioskowania o kwotę nawet 10 000 zł przez nowych klientów SuperGrosz. W wielu innych firmach pożyczkowych, taka suma może być dostępna dopiero po spłacie kilku mniejszych chwilówek.

Prezentacja pożyczek pozabankowych na 10 000 zł dostępnych online (lipiec 2018)
Nazwa pożyczki Dostępna kwota pożyczki Możliwy okres spłaty Przejdź do wniosku o pożyczkę online:
SuperGrosz
Pożyczka ratalna
1 000 zł - 15 000 zł od 4 miesięcy
do 48 miesięcy
Przejdź do wniosku online »
Wonga
Pożyczka Ratalna
1 500 zł - 20 000 zł od 2 miesięcy
do60 miesięcy
Przejdź do wniosku online »
Gotowka Natychmiast
Szybka Pożyczka
1 000 zł - 10 000 zł od 21 miesięcy
do 24 miesiące
Przejdź do wniosku online »
Ferratum Money
Pożyczka na raty
1 000 zł - 10 000 zł od 6 miesięcy
do 24 miesiące
Przejdź do wniosku online »
Hapi Pożyczki
Pożyczka
800 zł - 15 000 zł od 3 miesięcy
do 36 miesięcy
Przejdź do wniosku online »
Zaplo
Szybka Pożyczka
1 000 zł - 10 000 zł od 3 miesięcy
do 36 miesięcy
 

Kilka innych firm także ma ciekawe oferty pożyczkowe
Oferta SuperGrosz bez wątpienia jest bardzo interesująca. Mimo tego osoba poszukująca pożyczki ratalnej o większej wartości, może również rozważyć inne propozycje prezentowane w powyższej tabeli. To zestawienie dostarcza informacji na temat oferty następujących pożyczkodawców: Wonga, Gotowka Natychmiast, Ferratum Money, Hapi Pożyczki oraz Zaplo. Wszystkie wymienione firmy oraz marki pożyczkowe, cieszą się sporym zaufaniem klientów i regularnie są uwzględniane w rankingach eBroker.pl. Trzy z nich (Ferratum Money, Wonga oraz Zaplo), podobnie jak SuperGrosz przewidują możliwość pożyczenia środków bez weryfikacji dokumentów dotyczących zatrudnienia oraz wysokości dochodów. Brak wymagań odnośnie potwierdzenia pracy i dochodu, oczywiście nie zwalnia pożyczkobiorców z konieczności odpowiedzialnego podejmowania decyzji.

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »