A A A
drukuj

Getin Bank daje zarobić na koncie, ale czas się kończy...

Data publikacji: 2017.07.10 godz. 11:04
OCENA
5,0/5

Do końca lipca można skorzystać z atrakcyjnej propozycji Getin Banku. Ten bank oferuje konto oszczędnościowe z najwyższym oprocentowaniem na rynku!

Fot: Konto oszczędnościowe Getin Bank 2,5%

Pomimo relatywnie niskiej inflacji, posiadacze oszczędności mają powody do narzekań. Przeciętne oprocentowanie wszystkich depozytów bankowych (lokat, kont osobistych i kont oszczędnościowych) spadło już poniżej 1,00%. W takich warunkach, bardzo atrakcyjnie przedstawia się promocja Getin Banku. Wspomniany bank oferuje posiadaczom konta oszczędnościowego oprocentowanie wynoszące nawet 2,50%. Obecnie propozycja Getina jest najlepsza na rynku. Otwórz konto online »

Wysoka stawka oprocentowania obejmuje nawet 100 000 zł …
Promocyjna oferta Getin Banku zasługuje na uwagę, gdyż zwyciężyła w naszym czerwcowym rankingu kont oszczędnościowych. Niestety promocja Getin Banku kończy się już 31 lipca 2017 r. Osoby które do niej przystąpią, będą mogły liczyć na podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego przez kolejne 4 miesiące (122 dni). Najciekawszą ofertę przygotowano dla nowych klientów banku. Mowa o osobach, które od 1 stycznia 2016 r. do 31 maja 2017 r. nie posiadały żadnego produktu z oferty Getin Banku. Tacy klienci przystępujący do promocji przed końcem lipca 2017 roku, przez cztery kolejne miesiące będą mieli oprocentowanie konta oszczędnościowego wynoszące 2,50% w skali roku. Warunkiem uzyskania takiej stawki jest równoczesne posiadanie konta osobistego w Getin Banku. Dla nowych klientów bez ROR-u, przewidziano oprocentowanie konta oszczędnościowego wynoszące 2,10%. Sprawdź szczegóły »
Warto wspomnieć, że obydwie wymienione stawki (2,10% i 2,50%), dotyczą oszczędności o wartości nieprzekraczającej 100 000 zł. Taki limit jest zupełnie wystarczający, gdyż niewiele osób w Polsce przechowuje większe środki na koncie oszczędnościowym.

Stali klienci Getin Banku też mogą liczyć na wysokie oprocentowanie
Na podwyższone oprocentowanie w Getin Banku mogą liczyć również osoby, które od 1 stycznia 2016 r. posiadały już jakiś produkt tego banku (inny niż konto oszczędnościowe). Tacy stali klienci będą mogli się cieszyć wyższym oprocentowaniem konta oszczędnościowego (1,60%/2,20% do 100 000 zł) przez 4 miesiące od przystąpienia do promocji (najpóźniej od 31 lipca 2017 r.). Wyższą stawkę przewidziano dla osób posiadających konto osobiste w Getin Banku. Dowiedz się więcej »

Komentarze

comments powered by Disqus

Skorzystaj z wiedzy ekspertów!

Bezpłatnie nasi eksperci przeanalizują dostępne oferty i przedstawią najlepszą propozycję dla Ciebie.
{{validationErrors.required}} {{validationErrors.email}}
  • Pożyczka internetowa z prowizją 0% w Alior Bank »
  • Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank »
  • Pożyczka przymiarka w Alior Bank »
  • Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas »
  • Konto Direct z aplikacją Moje ING w ING Bank Śląski »
  • Konto Proste Zasady 18 do 26 lat w Getin Noble Bank »