A A A
drukuj

Getin Bank z nowym kontem osobistym namiesza na rynku?

Data publikacji: 2017.10.27 godz. 16:23

artykuł sponsorowany

OCENA
3.0/5

Niedawno wprowadził do oferty nowe konto bankowe, które wbrew powszechnym trendom, jest proste w obsłudze i... darmowe!

Fot: Konto Proste Zasady w Getin Banku

Wyniki naszych obserwacji wskazują, że wielu osobom szukającym konta osobistego, zależy na bardzo prostej konstrukcji oferty. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się tzw. konta "za zero zł". Z myślą o klientach ceniących prostotę oferty, Getin Bank niedawno wprowadził nowy rachunek, który z pewnością namiesza na rynku. Bank znany wcześniej z wysokich premii za zakupy kartą, teraz proponuje rachunek pozbawiony kłopotliwych opłat.

Do zwolnienia z miesięcznej opłaty wystarczy tylko jeden zakup kartą
W ramach swojej nowej oferty rachunku osobistego, Getin Bank postawił bardzo łatwy do spełnienia warunek, dzięki któremu klienci nie poniosą miesięcznych opłat. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest darmowe dla wszystkich osób, które w ciągu miesiąca wykonają przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową z użyciem karty debetowej lub aplikacji BLIK. Co więcej, taka transakcja może mieć zupełnie dowolną wartość, dlatego posiadacze Konta Proste Zasady, którzy korzystają z karty podczas zakupów nie będą musieli płacić za prowadzenie wspomnianego rachunku. Osoby w wieku 18 - 26 lat mogą otworzyć Konto Proste Zasady bez obaw o koszta. Do 26 roku życia warunek wykonania min. jednej transakcji, by konto było darmowe, nie jest wymagany.
Otwórz konto i korzystaj za darmo »

Posiadacze Konta Proste Zasady nie płacą za wypłaty z bankomatów w Polsce
Konto Proste Zasady z Getin Banku, ma również inny atut, którego nie posiadają rachunki oferowane przez wielu konkurentów. Mowa o bezwarunkowym braku opłat za obsługę karty debetowej i pobieranie gotówki ze wszystkich krajowych bankomatów. Pod tym względem, Getin Bank idzie na przekór rynkowym trendom. Warto pamiętać, że coraz więcej banków zaostrza zasady pobierania opłat za kartę do konta lub korzystania z bankomatów. W niektórych przypadkach, kilkuzłotowe opłaty są naliczane nawet za pobieranie gotówki z urządzeń należących do sieci macierzystego banku.
Warto również wspomnieć, że posiadacze Konta Proste Zasady nie zapłacą za standardowe przelewy przez bankowość internetową i mobilną. Getin Bank oprócz bardzo dobrych systemów bankowości elektronicznej, zachęca też ofertą lokat bankowych i kont oszczędnościowych. Właściciele konta w Getin Banku mogą wpłacić środki na wysokooprocentowane konto oszczędnościowe (nawet 2,7% w skali roku przez 4 miesiące dla nowych środków do 200 tys. zł. Oferta ważna do 15.11.2017). Interesująco przedstawiają się również dodatkowe ubezpieczenia (np. Pakiet Niezawodny – assistance medyczny i domowy lub Pakiet Ochrona Karty – zabezpieczenie m.in. płatności kartą) i możliwości skorzystania z systemu rabatowego (np. 10% zniżki w Cinema City). Dowiedz się więcej »
Zobacz nasz ranking kont osobistych, który wygrało Konto Proste Zasady »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »