A A A
drukuj

Hapipożyczki dbają o zdrowie i samopoczucie klientów

Data publikacji: 2018.04.17 godz. 12:08
OCENA
5.0/5

Oprócz niskiego kosztu pożyczek, ważne jest również uczciwe i partnerskie traktowanie klienta. Pod tym względem, pozytywnie wyróżniają się Hapipożyczki.

Fot: Hapipożyczki

Oferta Hapipożyczek na pewno powinna być brana pod uwagę przez osoby zamierzające szybko pożyczyć pieniądze. Hapipożyczki nie bez przyczyny regularnie zajmują czołowe miejsca w rankingach eBroker.pl. Warto zwrócić uwagę, czym wspomniany pożyczkodawca się wyróżnia. 

 

 

Możliwość odroczenia spłaty to tylko jeden z atutów Hapipożyczek
W naszych rankingach szybkich pożyczek pozabankowych już kilkakrotnie zwracaliśmy uwagę, że oferta Hapipożyczek cechuje się bardzo elastycznym podejściem do klienta. Wspomniany pożyczkodawca obsługuje klientów również w weekendy (od 9:00 do 17:00), a jego strona www jest przejrzysta i zrozumiała (nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z pożyczek online). Hapipożyczki wyróżniają się też szybkim tempem wypłaty środków. Klient wspomnianego pożyczkodawcy otrzyma pieniądze przelewem na swoje konto bankowe.
Elastyczność Hapipożyczek wiąże się także z szerokim zakresem wartości pożyczki (800 zł - 15 000 zł) i okresu spłaty (od 3 miesięcy do 36 miesięcy). Co ciekawe, spłatę pożyczki można rozpocząć dopiero po dwóch miesiącach od jej otrzymania. Osoby zamierzające chwilowo przerwać spłacanie długów, mają możliwości odroczenia raty. Jeśli klient wybierze dużą liczbę rat (przynajmniej 24), to przerwa w spłacie może być nawet czterokrotna. 
Sprawdź ofertę Hapipożyczek »

Klienci Hapipożyczek mogą otrzymać pakiet zdrowotny
W ramach opisu ciekawych elementów oferty Hapipożyczek, nie można zapomnieć o pakiecie prywatnej opieki medycznej Hapizdrowie. Wspomniany pakiet dostępny dla klientów Hapipożyczek, daje możliwość nielimitowanego korzystania z porad lekarzy różnych specjalności i wykonywania badań podstawowych (bez konieczności czekania w kolejkach). Niska cena jest sporym atutem pakietu Hapizdrowie. Osoby zamierzające kupić podobny pakiet poza promocyjną ofertą Hapipożyczek, zapłacą za niego nawet kilka razy więcej. Sprawdź szczegóły »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »