A A A
drukuj

Idea Bank bez zaświadczeń i odsetek pożyczy 500 000 zł

Data publikacji: 2018.03.21 godz. 13:34
OCENA
2.0/5

Wielu przedsiębiorców szuka rozwiązania problemów z płynnością finansową. Odpowiedzią na ich potrzeby, może być ciekawa oferta Idea Banku.

Fot: Kredyt firmowy FAIR do 500 000 zł - Idea Bank

Wyniki wielu badań oraz analiz wskazują, że zatory płatnicze są problemem polskich firm nawet w okresie dobrej koniunktury gospodarczej (takiej jak obecnie). Nieterminowe opłacanie faktur przez kontrahentów, może skutkować problemami z zachowaniem płynności finansowej. W razie takich problemów spowodowanych przez nierzetelność kontrahentów lub inne przyczyny (np. nagłe wydatki), przedsiębiorcy powinni zastanowić się nad propozycją Idea Banku. Wspomniana instytucja oferuje bowiem łatwo dostępny i nieoprocentowany limit kredytowy o dużej wartości.

Brak odsetek to nagroda za regularne wpływy na rachunek
Zerowe oprocentowanie jest cechą Kredytu FAIR, która szczególnie może zainteresować przedsiębiorców. Kredyt FAIR występujący w formie limitu kredytowego w rachunku, nie będzie oprocentowany jeśli przedsiębiorca zapewnił przewidziane przez umowę wpływy. Przedsiębiorca regularnie zasilający swoje konto firmowe w Idea Banku, zaoszczędzi na odsetkach sporą kwotę, gdyż oprocentowanie konkurencyjnych kredytów wynosi nawet 10,00% rocznie.
Warto wspomnieć, że w ramach Kredytu FAIR, Idea Bank nie pobiera również tak zwanej prowizji za gotowość. Ta prowizja bywa naliczana przez inne banki za samo udostępnienie limitu kredytowego. Sprawdź »

Bez zaświadczeń i zabezpieczeń można otrzymać 500 000 zł
Na tle konkurencyjnych ofert, Kredyt FAIR wyróżnia się także dużym zróżnicowaniem pożyczanej kwoty (od 1000 zł do 500 000 zł). Niezależnie od wysokości opisywanego kredytu, Idea Bank nie wymaga przedstawiania zabezpieczeń. Wspomniany bank obecnie udziela jednych z najwyższych na rynku kredytów firmowych bez zabezpieczenia.
Trzeba nadmienić, że wnioskowanie o Kredyt FAIR jest możliwe w trybie online. Taka procedura została maksymalnie uproszczona, gdyż Idea Bank nie wymaga zaświadczeń z urzędu skarbowego i ZUS-u. Wstępna decyzja kredytowa jest wydawana online na podstawie wyciągów bankowych. Przedsiębiorcy działający ponad 12 miesięcy, dodatkowo muszą przedstawić PIT, wyciąg z księgi przychodów i rozchodów lub ewidencję przychodów. Złóż wniosek w kilka minut przez internet »
Umowa Kredytu FAIR jest podpisywana w oddziale banku lub w innym dogodnym dla klienta miejscu. Po jej szybkiej weryfikacji, klient od razu będzie miał dostęp do nowego limitu kredytowego. W ramach podsumowania warto wspomnieć, że z Kredytem FAIR są powiązane dodatkowe bonusy dla przedsiębiorcy (dostęp do coworku Idea Hub, platformy Idea Cloud oraz mobilnego wpłatomatu).

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »