A A A
drukuj

Kantor Walutowy Alior Banku niedrogi i z nagrodami na start!

Data publikacji: 2021.08.24 godz. 13:17

artykuł sponsorowany

OCENA
5,0/5

Kantor Walutowy od dawna wyróżnia się na rynku niskim spreadem walutowym. Teraz dodatkowo klienci tego e-kantoru mogą też liczyć na ciekawe nagrody za otwarcie rachunku!

Fot: Tani sposób na wymianę walut online.

Już od kilku lat można zauważyć, że kantory internetowe coraz mocniej wypierają swoje tradycyjne odpowiedniki. Trudno się temu dziwić, zważywszy na łatwość wymiany walut online oraz jej niskie koszty. Jednym z mierników dotyczących kosztu wymiany jest tak zwany spread, czyli różnica pomiędzy kursem kupna oraz sprzedaży danej waluty. W przypadku Kantoru Walutowego Alior Banku, spread zawsze kształtował się na bardzo niskim poziomie. Teraz dodatkowym atutem wspomnianego kantoru jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. 

Alior Bank na nagrody dla klientów przeznaczył aż 50 000 zł
Na wstępie warto wyjaśnić, że promocja dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku trwa do 30 września 2021 roku. W ramach akcji promocyjnej, przygotowano nagrody o łącznej wartości aż 50 000 zł (1 x 10 000 zł, 2 x 5 000 zł oraz 60 x 500 zł). Tak duża kwota jest zarezerwowana dla klientów Kantoru Walutowego, którzy zarejestrują swój udział w promocji i zbiorą jak najwięcej promocyjnych punktów. Wystarczy 20 punktów, aby być uprawnionym do otrzymania nagrody. 

Warto dodać, że klient Kantoru otrzymuje dwa punkty za każdą transakcję wymiany walut w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego. Jeden punkt jest z kolei przyznawany po wykonaniu płatności stacjonarnej lub płatność internetowej przy pomocy karty wielowalutowej (na kwotę wynoszącą min. 5 jednostek danej waluty). Osoby, które Kantor Walutowy Alior Banku nagrodzi za aktywność, nie będą musiały opłacać podatku dochodowego od wygranej. Organizator promocji samodzielnie opłaci bowiem tę daninę.

Rejestracja w Kantorze Alior Banku jest szybka i bezpłatna …
Aktualna promocja to na pewno nie jedyny powód do tego, by założyć konto w Kantorze Walutowym. Bezpłatne konto w tym e-kantorze zapewnia dostęp nie tylko do korzystnych kursów wymiany i błyskawicznych transakcji. Klient nie zapłaci za wydanie i obsługę karty wielowalutowej, która umożliwia płatności w niemal 160 walutach. Opisywany kantor oferuje także bezpłatne przelewy internetowe wymienionych środków oraz szybkie przelewy na numer telefonu. Inne warte odnotowania korzyści to:  

  • możliwość szybkiego doładowania rachunku w kantorze (PLN, EUR, USD, GBP) przy pomocy karty debetowej lub kredytowej
  • powiadomienia o zmianach kursów walut (wysyłane poprzez system PUSH, SMS albo e-mail)
  • darmowy dostęp do saloników prasowych na lotniskach w przypadku opóźnienia lotu
  • opcja zakupu ubezpieczenia w podróży

Używanie Kantoru Walutowego Alior Banku na pewno stanie się łatwiejsze po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Kontoru Walutowego dostępnej na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Posiadacz karty wielowalutowej może korzystać z płatności mobilnych Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. Otwórz konto w Kantorze Walutowym Alior Banku »

 

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »