A A A
drukuj

Konto 360° teraz kusi sporą premią

Data publikacji: 2021.04.06 godz. 11:00
OCENA
4.8/5

Konto 360° to popularny i sprawdzony rachunek osobisty, który już od dość dawna jest w ofercie Millennium Banku. Teraz wspomniane konto kusi premią dostępną dla czytelników eBroker.pl.

Fot: Karty

Udane produkty finansowe nie muszą być często zmieniane. Właśnie dlatego Konto 360° już od dość dawna znajduje się w ofercie Millennium Banku. Wspomniany rachunek cieszy się dobrą opinią i zapewnia możliwość łatwego uniknięcia comiesięcznych opłat. Okazuje się, że od niedawna osoby otwierające to konto mają dodatkową szansę na zarobek. Wszystko dzięki promocji, którą Bank Millennium przygotował razem z naszą porównywarką eBroker.pl. Postanowiliśmy przybliżyć zasady tej bardzo ciekawej promocji. Warto to zrobić, bo dzięki proponowanej premii Konto 360° jest najbardziej zyskownym rachunkiem osobistym dla osób z niewysokim miesięcznym wpływem. Potwierdzeniem jest niedawny ranking eBroker.pl.

Bonus 250 zł będzie bardzo łatwy do uzyskania

Tak jak już wspomnieliśmy, nowa promocja dotycząca Konta 360° jest dostępna tylko dla osób korzystających z porównywarki eBroker.pl. Nasz portal po raz kolejny przygotował unikalną ofertę w ramach swojego programu eBrokerPartner. Co ważne, zasady nowej promocji organizowanej z Bankiem Millennium są bardzo proste. W celu otrzymania premii, trzeba złożyć wniosek o Konto 360° z kartą poprzez swój profil uczestnika na stronie Bonus eBrokerPartner (do 17 maja 2021 r.). Umowa o promocyjne konto powinna zostać podpisana najpóźniej 25 maja 2021 r.
Do otrzymania pierwszej części bonusu o wartości 50 zł wystarczy zalogowanie do aplikacji mobilnej Millennium Banku przed końcem maja 2021 r. Warunki otrzymania kolejnych nagród są następujące:
- zapłata w czerwcu, lipcu i sierpniu 2021 r. min. 5 razy/m-c kartą lub BLIK-iem (nagroda: 100 zł)
- otrzymanie łącznego wpływu na konto min. 1000 zł/m-c w czerwcu, lipcu i sierpniu 2021 r. (nagroda: 100 zł)
Uczestnik opisywanej promocji może łatwo powiększyć swój zysk o 250 zł (do 500 zł) dzięki poleceniu pięciu osobom Konta 360°. Za każde takie skuteczne polecenie bank przyznaje bowiem 50 zł.

Niewielka aktywność zwalnia z opłat za konto
Niektóre konta osobiste oprócz premii wyróżniają się też dość wysokimi kosztami prowadzenia. Taki problem na szczęście nie dotyczy Konta 360° z Millennium Banku. Podobnie jak wcześniej, ten rachunek daje możliwość łatwego uniknięcia comiesięcznych kosztów. Osoba otrzymująca na konto min. 1000 zł miesięcznie i wykonująca co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (karta/BLIK), nie zapłaci za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej i korzystanie z „obcych” bankomatów w Polsce. Tak łatwe zwolnienia z opłat i prowizji niestety stają się rzadkością na rynku.

Warto dodać, że w promocji eBrokerPartner mogą brać udział też posiadacze Konta 360° Student. Wspomniany rachunek dla osób w wieku 18 lat - 26 lat wyróżnia się zerową opłatą za prowadzenie (bez warunków). Posiadacze Konta 360° Student nie zapłacą za krajowe bankomaty i obsługę karty pod warunkiem wykonania w miesiącu co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej.

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »