A A A
drukuj

Konto dla jednoosobowej działalności gospodarczej – nawet 3 000 zł premii!

Data publikacji: 2020.12.07 godz. 13:41
OCENA
4,7/5

Wiodące banki mimo trudnej sytuacji gospodarczej prześcigają się w oferowaniu korzyści kont firmowych dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Oferta Santander Banku Polska to świetny przykład.

Fot: Konto Firmowe Godne Polecenia

Ostatnie miesiące na pewno nie były łatwe z punktu widzenia wielu krajowych właścicieli firm. Właśnie dlatego konkurencyjna oferta banków stanowi dobrą wiadomość na przykład dla przedsiębiorców poszukujących konta firmowego. Rankingi eBroker.pl wskazują, że w przypadku rachunków firmowych widoczna jest walka banków o klienta. Santander Bank Polska, czyli jeden z rynkowych liderów niedawno znów postanowił wyprzedzić konkurentów.

Łatwe do uzyskania 1000 zł nagrody to nie wszystko
Posiadacze kont osobistych już od dawna mogą tylko wspominać premie wynoszące na przykład 800 zł – 1 000 zł rocznie. W przypadku rachunków firmowych, sytuacja wygląda inaczej, a oferta Konta Firmowego Godnego Polecenia w promocji jest tego najlepszym przykładem. Wspomniany bank w dalszym ciągu proponuje zwrot 3% transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą. Taka nagroda przyznawana przez 6 miesięcy, maksymalnie wynosi aż 900 zł (6 x 150 zł miesięcznie). Dodatkowo Santander Bank Polska proponuje nagrodę o wysokości 100 zł dla firm, które skorzystają z oferty na terminale płatnicze. Można je teraz otrzymać na atrakcyjnych warunkach: z 18-miesięcznym zwolnieniem z opłat za dzierżawę terminalu stacjonarnego lub przenośnego, terminalem mobilnym za darmo (na zawsze) i darmowym przyjmowaniem płatności bezgotówkowych przez rok.
Łatwa do uzyskania premia na poziomie 1000 zł, to nie wszystko, co dla przedsiębiorców przygotował Santander Bank Polska. Ta instytucja w dalszym ciągu proponuje dwuletnie zwolnienie z najważniejszych opłat za Konto Firmowe Godne Polecenia. Chodzi między innymi o comiesięczne opłaty za rachunek i kartę debetową, korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz pierwsze dziesięć przelewów natychmiastowych miesięcznie. Trudno również pominąć takie ciekawe usługi dodatkowe, jak chociażby eKsięgowość, eUmowy, eFaktoring, eWindykacja, prywatna opieka medyczna, kredyt dla firm, leasing oraz Kantor Santander.

Premia dla klientów banku może znacząco wzrosnąć …
Trzeba także podkreślić, że firmom które skorzystają teraz z oferty Konta Firmowego Godnego Polecenia, Santander Bank Polska daje możliwość zwiększenia wypłacanej premii aż do 3000 zł. Tak wysokiej sumy nagród nie przewiduje żaden z konkurentów. Dodatkowe 2000 zł jest dostępne dzięki dwóm premiom oferowanym we współpracy z portalem Sprzedajemy.pl. Klienci mogą otrzymać:

  • Do 1000 zł (100 zł miesięcznie x 10 miesięcy) na promowanie ogłoszeń przy pomocy Sprzedajemy.pl
  • kolejne 1000 zł (100 zł miesięcznie x 10 miesięcy) na promowanie ogłoszeń z portalu Sprzedajemy.pl oraz 3 miesiące Konta PRO na tym portalu za darmo (bonus dla nowych użytkowników Konta PRO na Sprzedajemy.pl)

„Sprzedaż w Internecie coraz szybciej się rozwija. Konkurencja staje się coraz większa, marketing staje się coraz droższy i dlatego warto promować swoje produkty i usługi w miejscu gdzie jest ruch. Serwis Sprzedajemy.pl odwiedza miesięcznie aż 10 mln użytkowników. Dla przedsiębiorcy stwarza to bardzo duży potencjał do pozyskania nowych klientów.” Powiedział Piotr Mieczkowski – Zarządzający Obszarem Digital SME w Santander Bank Polska.

Sprawdź ofertę Konta Firmowego Godnego Polecenia »

Advertisement

Komentarze

comments powered by Disqus