A A A
drukuj

Konto Oszczędnościowe Getin Banku bardziej zyskowne niż lokata

Data publikacji: 2017.10.27 godz. 16:23

artykuł sponsorowany

OCENA
4.5/5

Getin Bank wraca ze swoją promocją dla posiadaczy konta oszczędnościowego. Jej nowa edycja jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Sprawdź, ile można zyskać!

Fot: Konto oszczędnościowe w Getin Bank

Dane Narodowego Banku Polskiego sugerują, że już od kilku miesięcy posiadacze lokat przenoszą swoje oszczędności na konta. Taka sytuacja jest zrozumiała, bo rachunki oszczędnościowe oprócz elastyczności często oferują podobny poziom oprocentowania, jak dobre lokaty. Przykładem może być promocyjna oferta Getin Banku. Wspomniany bank w ramach promocji, obejmuje nowe środki oprocentowaniem wynoszącym aż 2,70%.

Oferta Getin Banku zainteresuje posiadaczy dużych oszczędności …
W ramach drugiej odsłony promocji „Na nowe środki”, Getin Bank nieco zmienił warunki swojej specjalnej oferty dla posiadaczy konta oszczędnościowego. Teraz promocyjna stawka oprocentowania (2,70% przez 122 dni) jest wyższa niż poprzednio i dotyczy nowych środków o wartości nawet 200 000 zł. Taka zmiana oznacza, że promocyjna oferta Getin Banku będzie bardzo kusząca również dla posiadaczy dużych oszczędności (np. 100 000 zł - 200 000 zł). Te osoby na pewno nie znajdą lokaty na 3 - 4 miesiące, która zagwarantuje im większe odsetki niż promocyjne konto z Getin Banku. Otwórz rachunek i zacznij oszczędzać »
Oprocentowanie oferowane przez Getin Bank jest tak atrakcyjne, że konieczność otwarcia konta osobistego jako dodatku do rachunku oszczędnościowego, nie wydaje się zbyt uciążliwa. Warto wspomnieć, że taki rachunek może być zupełnie darmowy (przykład: Konto Proste Zasady).

Zyskowne konto w Getin Banku można otworzyć bez wychodzenia z domu
Łatwość podpisania umowy jest kolejnym atutem promocyjnej oferty Getin Banku dla posiadaczy nowych środków. Wspomniany bank udostępnia bezpieczny formularz internetowy, przez który można złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego. Po otrzymaniu danych przyszłego posiadacza konta, bank wysyła do niego kuriera z gotową umową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bardzo zyskowne konto Getin Banku, można łatwo otworzyć bez wychodzenia z domu.
Otwórz konto oszczędnościowe online »
Zobacz nasz ranking kont oszczędnościowych, w którym wygrała oferta Getin Banku »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »