A A A
drukuj

Konto Proste Zasady wciąż darmowe!

Data publikacji: 2020.07.17 godz. 07:25
OCENA
5.0/5

Wciąż tylko jedna transakcja bezgotówkowa dzieli klientów Getin Banku od zwolnienia z miesięcznej opłaty za prowadzenie konta, ale to nie koniec korzyści, jakie potencjalny klient może otrzymać w ramach tego rachunku!

Fot: Getin Bank Konto Proste Zasady

Analizy i rankingi przygotowane przez naszą redakcję potwierdzają, że ostatnio miały miejsce liczne podwyżki opłat za konta osobiste dla klientów indywidualnych. Taka sytuacja nie wydaje się dziwna w kontekście obniżki stóp procentowych NBP. Banki przynajmniej częściowo próbują sobie skompensować niższe zyski odsetkowe z kredytów. Na całe szczęście, nie we wszystkich bankach są widoczne podwyżki opłat za popularne konta osobiste. Przykład stanowi Getin Bank, który nie zmienił warunków prowadzenia Konta Proste Zasady.  

W Getin Banku wystarczy tylko jedna transakcja kartą miesięcznie
Do założenia Konta Proste Zasady zachęca między innymi fakt, że Getin Bank niedawno otrzymał nagrodę „Złoty Bankier 2020” za najlepszą jakość obsługi w placówkach, na infolinii a także poprzez bankowość elektroniczną. Na wyróżnienie zasługuje również fakt, że we wspomnianym banku nadal można mieć najpopularniejsze konto za darmo. Osoby w wieku do 26 lat mają zapewnioną comiesięczną obsługę rachunku za 0 zł, a starsi klienci muszą wykonać tylko jedną transakcję bezgotówkową kartą, BLIK lub telefonem. Co więcej, Getin Bank wciąż nie nalicza opłat za standardowe przelewy internetowe (Elixir) i obsługę karty debetowej. Dowiedz się więcej »

Nadal można sporo zarobić polecając Konto Proste Zasady
Warto też podkreślić, że Getin Bank nie zrezygnował z promocji dla osób polegających Konto Proste Zasady swojej rodzinie lub znajomym. Obecnie tacy klienci otrzymują 80 zł za każde skuteczne polecenie wspomnianego rachunku. Nagroda jest wypłacana w formie bonów podarunkowych do Allegro lub sklepów Decathlon i Empik. Łączna wartość premii dla polecającego to nawet 800 zł.

Na aktywnych czeka podwyżka oprocentowania środków
Posiadacze Konta Proste Zasady mogą też liczyć na wysokie oprocentowanie środków z rachunku oszczędnościowego. Wyniesie ono 2,00% w skali roku przez kolejne 12 miesięcy (dla salda do 10 000 zł). Taka wysoka stawka jest dostępna jeśli klient Getin Banku wyrazi zgody marketingowe i na swoje konto będzie otrzymywał min. 1 000 zł miesięcznie wpływów. Z całą pewnością, nie są to trudne do spełnienia wymogi. Otwórz Konto Proste Zasady bez wychodzenia z domu »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »