A A A
drukuj

Kredyt gotówkowy bez prowizji? Nawet na ćwierć miliona!

Data publikacji: 2022.11.04 godz. 11:44
OCENA
0/5

Na rynku znajdziemy kilka ciekawych ofert kredytów gotówkowych bez prowizji, ale najczęściej są one dedykowane dla mniejszych kwot pożyczki. Sprawdziliśmy gdzie można pożyczyć nawet 250 000 zł z prowizją 0%.

Można przypuszczać, że jesień przyniesie wzrost zainteresowania kredytami gotówkowymi. Już teraz widzimy, że coraz więcej osób szuka w Internecie informacji na temat wspomnianych kredytów, które pomagają sfinansować np. nieprzewidziane wydatki lub zakupu opału na zimę. W ramach odpowiedzi na potrzeby klientów, kilka banków kusi możliwością szybkiego pożyczenia środków z prowizją 0%. Niestety, część takich ofert cechuje się niskim limitem kwoty dostępnej bez prowizji oraz różnymi dodatkowymi wymaganiami do spełnienienia. Z myślą o osobach, które chcą pożyczyć więcej, postanowiliśmy sprawdzić, który bank bez prowizji wypłaci nawet 250 000 zł.

Lider bez prowizji może pożyczyć ćwierć miliona
Poniższa tabela przedstawia polecane przez ekspertów porównywarki eBroker.pl kredyty gotówkowe z zerową stawką prowizji przygotowawczej. Mowa o pięciu ofertach wiodących banków (Pekao SA, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, Citi Handlowy oraz Alior Bank). W tej grupie widzimy spore zróżnicowanie maksymalnej kwoty, którą można pożyczyć bez prowizji. Klient Pekao SA otrzyma nawet 250 000 zł, co jest zdecydowanie najwyższym wynikiem. Natomiast promocyjna oferta Alior Banku (Pożyczka Internetowa bez ubezpieczenia) ma maksymalną wartość na poziomie tylko 70 000 zł.

Porównanie
Porównanie kredytów gotówkowych z prowizją 0% (wrzesień 2022 r.)
Nazwa banku
Nazwa kredytu/
pożyczki

Maksymalna kwota
kredytu/pożyczki
Prowizja przygotowawcza Złóż wniosek
PEKAO S.A.
Pożyczka gotówkowa
250 000 zł 0,00%  Sprawdź >>
Getin Noble Bank
Kredyt gotówkowy
200 000 zł 0,00%  
ING Bank Śląski
Pożyczka Gotówkowa
160 000 zł 0,00% dla kwoty
od 20 000 zł do
60 000 zł
 
Citi Handlowy
Pożyczka gotówkowa
150 000 zł 0,00%  
Alior Bank
Pożyczka internetowa
bez ubezpieczenia
70 000 zł 0,00%  

Limit pożyczanej kwoty wynoszący 70 000 zł, a nawet 100 000 zł może okazać się zdecydowanie za mały na przykład dla osób, które przy pomocy kredytu gotówkowego chcą sfinansować zakup samochodu lub remont mieszkania. Wykorzystanie „gotówki” do zakupu coraz droższych samochodów to popularne rozwiązanie, które pozwala uniknąć wymogów banku co do wkładu własnego i konieczności ustanawiania zabezpieczeń (np. cesji z autocasco, zastawu i przewłaszczenia).

Klient Pekao załatwi wszystkie formalności w 1 dzień

Eksperci porównywarki eBroker.pl stwierdzili, że warto nieco bliżej przyjrzeć się ofercie Pekao SA. Wyróżnia się ona bowiem nie tylko wysokim limitem kwoty pożyczanej bez prowizji (aż 250 000 zł). Pożyczka gotówkowa (Pożyczka Ekspresowa) proponowana przez Pekao SA to jedna z najpopularniejszych i najbardziej sprawdzonych ofert na rynku. Bank spod znaku żubra obecnie daje możliwość pożyczenia pieniędzy z niskim poziomem RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania) wynoszącym tylko 13,78% oraz bez prowizji !.

Na tak korzystne warunki mogą liczyć nowi klienci Pekao SA. Mowa o osobach, które aktualnie nie posiadają żadnych produktów finansowych we wspomnianym banku. Zatem o kredyt gotówkowy na promocyjnych warunkach mogą śmiało wnioskować konsumenci, którzy kiedyś mieli w Pekao SA np. konto lub inny kredyt. Niezależnie od tego, czy osoba wnioskująca o pożyczkę gotówkową z Pekao SA jest zupełnie nowym klientem, wspomniany bank pozwala na wybór nawet 120 rat. Okres spłaty wynoszący do 10 lat jest dostępny już dla kredytów o wartości co najmniej 15 000 zł. Do skontaktowania się z bankiem przy pomocy bezpiecznego formularza zachęca również możliwość otrzymania pieniędzy w ciągu 1 dnia od podpisania umowy w oddziale. Pożyczone środki można oczywiście wydać na dowolny cel.

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus