A A A
drukuj

Kredyt konsolidacyjny zaciągnie również firma

Data publikacji: 2022.10.25 godz. 00:00
Ostatnia aktualizacja: 2022.10.25 godz. 00:00
OCENA
5.0/5

Prezentujemy aktualną ofertę kredytów konsolidacyjnych dla firm.

Fot: Konsolidacja dla firm

Kredyt konsolidacyjny to produkt finansowy, który zwykle kojarzy się z ofertą banków dedykowaną konsumentom, czyli osobom potrzebującym dodatkowych środków na cele niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Oferta kredytów i pożyczek bankowych odpowiadającaprywatnym potrzebom konsolidacyjnym jest całkiem szeroka, co potwierdzały dotychczas kolejne rankingi i porównania przygotowywane przez ekspertów eBroker.pl. Coraz częściej internauci szukają jednak zupełnie innej oferty związanej z konsolidacją swoich zobowiązań. Mowa o kredycie konsolidacyjnym dla firm. Postanowiliśmy wskazać, w których bankach przedsiębiorcy znajdą ofertę kredytową dedykowaną ich potrzebom. 


Na rynku wciąż jest niewieleofert konsolidacji dla firm
Przedsiębiorcy szukający kredytu konsolidacyjnego dla swojej firmy, nie znajdą na rynku bankowym zbyt wielu propozycji, co potwierdza poniższe zestawienie, w której znajdziemy oferty kredytu jedynie czterech banków. Niee oznacza to jednak, że znalezienie odpowiedniej propozycji finansowania będzie niemożliwe.


Pozytywnie wyróżnia się propozycja od Nest Banku
Po sprawdzeniu aktualnej oferty bankowych kredytów konsolidacyjnych dla firm naszą uwagę zwróciła ciekawa propozycja Nest Banku. Chodzi o firmowy kredyt konsolidacyjny z Nest Banku. To instytucja, która już od dawna skupia się na obsłudze przedsiębiorców - również w zakresie finansowania. Aktualna oferta konsolidacyjna dla firm Nest Banku zachęca nie tylko zerową stawką prowizji przygotowawczej za zawarcie umowy i możliwością połączenie zobowiązań.
Przedsiębiorcy zamierzający skorzystać z oferty Nest Banku, mogą połączyć swoje zobowiązania w jedną i niższą ratę, a także mogą w trakcie spłaty kredytu liczyć na wakacje kredytowe trwające nawet trzy miesiące. Taka przerwa w spłacie rat może okazać się bardzo przydatna w razie problemów z firmowym budżetem. Natomiast w przypadku nadwyżek finansowych istnieje możliwość darmowej nadpłaty nawet do 10 000 zł w ciągu miesiąca. Doradca klienta firmowego z Nest Banku zaprezentuje również inne ciekawe aspekty kredytu konsolidacyjnego dla firm.

Zestawienie ofert kredytów konsolidacyjnych dla firm
Nazwa banku/
nazwa kredytu 
Stawka prowizji przygotowawczej Dodatkowe informacje Złóż wniosek
Nest Bank /
Kredyt konsolidacyjny
0,00% Dostępne wakacje
kredytowe (3 miesiące).
Nadpłata do 10 000 zł
miesięcznie jest darmowa.
 Sprawdź >>
BNP Paribas /
Kredyt konsolidacyjny
dla firm
ustalana
indywidualnie
brak  
Citibank /
Kredyt konsolidacyjny
dla firm
ustalana
indywidualnie
Dostępna również oferta
przeniesienia kredytu
firmowego (ze zwrotem
prowizji do 2000 zł).
 
Pekao /
Kredyt konsolidacyjny dla firm
ustalana
indywidualnie
brak  
Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus