A A A
drukuj

Która firma pożyczy mimo złego BIK-u lub komornika?

Data publikacji: 2017.11.06 godz. 13:45
OCENA
2.5/5

Niełatwo znaleźć firmę, która pożyczy środki osobie znajdującej się w nienajlepszej sytuacji finansowej. Sprawdziliśmy, który pożyczkodawca zaakceptuje klienta ze złą historią kredytową.

Fot: Pożyczki bez sprawdzania BIK - przegląd

Firmy oferujące pożyczki pozabankowe, ze względu na specyfikę swojej działalności, przyjmują wielu klientów, którym środków nie pożyczyłby żaden bank lub SKOK. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że pozabankowi pożyczkodawcy również mają pewne ograniczenia dotyczące akceptowalnego ryzyka. Większość takich firm nie pożyczy środków wnioskodawcy, który posiada złą historię kredytową w BIK-u albo problemy z komornikiem. Z myślą o zadłużonych czytelnikach eBroker.pl postanowiliśmy sprawdzić, jakie firmy pożyczkowe prezentują inne podejście do klientów z problemami finansowymi.

Tylko kilka firm pożyczkowych ma ofertę dla ryzykownego klienta
Firmy wyróżniające się liberalnym podejściem do ryzykownych klientów, można znaleźć między innymi w naszych comiesięcznych rankingach pożyczek ratalnych. Poniższa tabela zawiera informacje o takich pożyczkodawcach, którzy są bardziej wyrozumiali niż ich konkurenci.
Na uwagę zasługuje między innymi oferta firmy Rapida. Ten pożyczkodawca przewiduje wysoki limit wypłacanej kwoty pożyczki (25 000 zł) i oferuje jeden z czterech okresów spłaty (1 rok, 2 lata, 3 lata lub 4 lata). Oferta Rapida jest przeznaczona dla tych klientów ze złą historią kredytową, którzy posiadają gwaranta. Gwarant musi być osobą z potwierdzoną zdolnością kredytową, która dodatkowa posiada własną nieruchomość. Sprawdź ofertę »

Pożyczki pozabankowe dostępne dla osób mających nienajlepszą historię kredytową (listopad 2017 r.)
Nazwa firmy/nazwa pożyczki Szczególne cechy pożyczki Złóż wniosek o pożyczkę:
Rapida
Pożyczka
Firma akceptuje klientów z negatywną historią kredytową,
jeżeli będą posiadali gwaranta (poręczyciela).
Złóż wniosek online »
Ferratum Bank
Pożyczka 
Pożyczkodawca nie sprawdza danych klienta w BIK-u. Złóż wniosek online »

Ratunkiem mogą być też pożyczkodawcy niesprawdzający BIK-u …
Dla osoby posiadającej złą historię spłaty kredytów i pożyczek (zapisaną w Biurze Informacji Kredytowej), pewnym rozwiązaniem może być również oferta firm pożyczkowych, które nie sprawdzają BIK-u. Niestety z roku na rok zmniejsza się liczba takich pożyczkodawców. Firmy oferujące pożyczki, chętnie godzą się na współpracę z BIK-iem i pobierają stamtąd dane.
Pożyczki oferowane przez Ferratum Bank i jego marki handlowe (EkspresKasa, Ofin, KasaTAK!) są jednymi z ostatnich chwilówek, których udziela się bez weryfikacji danych wnioskodawcy w BIK-u. Co więcej, nowy klient Ferratum Banku może za darmo pożyczyć do 2000 zł na 15 dni lub 30 dni (złóż wniosek »). Dodatkowym atutem pożyczek od Ferratum, jest brak wymagań dotyczących np. zaświadczeń o dochodach. Warto wspomnieć, że Ferratum Bank oprócz jednorazowych pożyczek oferuje również pożyczki ratalne (od 1000 zł do 5000 zł na okres 6 miesięcy - 24 miesiące) - sprawdź ». Pożyczki ratalne od Ferratum również są przyznawane bez weryfikacji danych klienta w BIK-u (pożyczkodawca sprawdza natomiast rejestry KRD BIG, ERIF BIG oraz BIG InfoMonitor). 


Przeczytaj, jak działają biura informacji gospodarczej (KRD BIG, ERIF BIG oraz BIG InfoMonitor) »
Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych przez BIK »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »