A A A
drukuj

Mądre oszczędzanie może być sposobem na wakacje!

Data publikacji: 2018.04.18 godz. 17:21

artykuł sponsorowany

OCENA
5,0/5

Wymarzone wakacje potrafią być bardzo kosztowne. Dzięki wyborowi dobrej lokaty, szybciej można zebrać pieniądze potrzebne na wspaniały urlop wypoczynkowy.

Mądre oszczędzanie może być sposobem na wakacje!
Fot: BOŚ Bank - lokata bankowa.

Przed sezonem wakacyjnym możemy zauważyć coraz więcej reklam zachęcających do wzięcia pożyczki lub kredytu na letni wyjazd. Takie propozycje nie zainteresują ostrożnych osób, dla których jedynym akceptowalnym rozwiązaniem jest sfinansowanie urlopu z zaoszczędzonych pieniędzy. Teraz osoby oszczędzające na wakacje, dzięki BOŚ Bankowi mogą zarobić aż 2,80% w skali roku (sprawdź »). To aktualnie jedna z najlepszych propozycji na rynku lokat bankowych! 

Zamiast pożyczać, oszczędzaj!
Oferta BOŚ Banku stanowi dowód na to, że przed wakacjami pojawiają się nie tylko ciekawe propozycje pożyczenia pieniędzy, ale także ich oszczędzania. Wspomniany bank dzięki ofercie
e-Lokaty Na plusie dołączył do grona instytucji, które oferują klientom najwyższe oprocentowanie środków. W obecnych warunkach, stawka oprocentowania trzymiesięcznej lokaty wynosząca 2,80% rocznie to bardzo dobra oferta. Trzeba nadmienić, że obecnie średnie oprocentowanie lokat w Polsce jest około dwa razy niższe. Co ważne, wysoka stawka oprocentowania e-Lokaty Na plusie nie jest powiązana z koniecznością otwierania konta osobistego. 

Warto dodać, że wysokie oprocentowanie (2,80%) w ramach e-Lokaty Na plusie, obowiązuje zarówno dla kwoty 1000 zł jak i nawet 100 000 zł. Jedynym warunkiem skorzystania z promocyjnej lokaty jest status nowego klienta w BOŚ Banku. Osoby zainteresowane e-Lokatą Na plusie, mogą ją łatwo i bezpiecznie założyć przez stronę internetową BOŚ Banku. Warto się pospieszyć, bo promocja dotycząca e-Lokaty Na plusie może się skończyć w każdym momencie!
Otwórz e-Lokatę na Plusie online »

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »