A A A
drukuj

mBank tanio kredytuje na 10 lat

Data publikacji: 2019.04.04 godz. 00:00

artykuł sponsorowany

OCENA
5.0/5

Nie ma dużego wyboru kredytów gotówkowych na 10 lat. Niedawno pojawiła się jednak nowa i ciekawa propozycja.

Fot: Pożyczka gotówkowa w mBanku z obniżoną prowizją.

Osoby pożyczające większe kwoty, często szukają kredytów gotówkowych z jak najdłuższym okresem spłaty. Wielu takich klientów banku wychodzi z założenia, że rata powinna być jak najniższa. Warto pamiętać, że długi okres kredytowania wcale nie wyklucza możliwości wcześniejszego zwrócenia długu. Niestety wiele krajowych banków ogranicza okres spłaty kredytów gotówkowych np. do 7 lat - 8 lat. Dlatego oferta rynkowa „gotówek” z najdłuższym okresem kredytowania (10 lat) jest dość uboga. Na szczęście niedawno na rynku pojawiła się nowa i bardzo ciekawa propozycja. Mowa o promocyjnym kredycie gotówkowym z mBanku.

Prowizja „gotówki” zostanie obniżona o 50% albo nawet 100% …
Wspomniana promocja kredytu gotówkowego z mBanku zasługuje na uwagę, ponieważ jest bardzo prosta i pozbawiona „haczyków”. Mogą z niej skorzystać osoby, które obecnie nie mają i wcześniej też nie miały kredytu gotówkowego od mBanku. W ramach promocji trwającej do 11 czerwca 2019 roku, mBank proponuje takim osobom o wiele niższe raty. Spadek kosztów kredytu gotówkowego wynika z obniżenia prowizji przygotowawczej o:

  • 50% - w przypadku kredytów o wartości do 50 000 zł
  • 100% - dla kredytów o wartości większej niż 50 000 zł

Jeżeli oprócz zredukowanej lub zerowej prowizji przygotowawczej uwzględnimy dość niskie oprocentowanie, to okaże się, że promocyjny kredyt gotówkowy mBanku jest jedną z najlepszych propozycji na całym rynku. Oblicz ratę dla siebie »

Klient za darmo wydłuży kredyt albo przedterminowo spłaci dług
Promocyjna oferta kredytu gotówkowego z mBanku wyróżnia się nie tylko niskim kosztem pożyczenia środków. Warto również pamiętać, że wspomniany bank w ramach kredytu gotówkowego proponuje bardzo różny okres spłaty (od 3 miesięcy do 96 miesięcy/120 miesięcy w przypadku kredytów o wartości min. 30 000 zł). Promocyjny kredyt z mBanku zainteresuje osoby potrzebujące zarówno bardzo małych (min. 500 zł), jak i dużych kwot (max. 150 000 zł). Na uwagę zasługuje też możliwość wyboru dnia spłaty rat i darmowego wydłużenia okresu kredytowania. Co ważne, mBank nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu gotówkowego.
Dowiedz się więcej »

Regulamin Promocji Kredytu Gotówkowego „Obniżamy prowizję”. Obowiązuje od 07.03.2019 r. do 11.06.2019 r.
Regulamin kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.
Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.
Tabele stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Reprezentatywny przykład dla Promocji kredytu gotówkowego „Obniżamy prowizję”.
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 14,44%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 873,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 211,36 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3338,36 zł (w tym: prowizja 6,49% – 770,56 zł, oprocentowanie – 9,99% – odsetki 2567,80 zł), 45 miesięcznych rat, w tym 44 rat równych w wysokości po 338,03 zł, ostatnia rata: 338,04 zł. Kalkulacja na dzień: 01.03.2019r. „Kredyt dostępny od ręki” dotyczy oferty specjalnej. Jest to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami), wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze w placówce. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. To nie jest oferta. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać kredyt w promocji na www.mBank.pl/kampania-kredyty

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »