A A A
drukuj

Nowy bank wszedł na rynek z tanim kredytem gotówkowym

Data publikacji: 2017.04.10 godz. 09:58
OCENA
4.8/5

Na rynku pojawił się nowy bank - Inbank. Jego kredyt gotówkowy od razu zajął pierwsze miejsce w rankingu eBroker.pl. Sprawdź dlaczego warto zainteresować się tą ofertą!

Fot: Pożyczka gotówkowa w Inbanku ze stałym oprocentowaniem

Konkurencja na polskim rynku kredytów gotówkowych jest ostra. Do tej pory najtańsze kredyty proponował m.in. Santander Consumer Bank, Eurobank oraz Alior Bank. Do tej grupy rynkowych liderów dość nieoczekiwanie dołączył Inbank, czyli zwycięzca kwietniowego rankingu eBroker.pl. Ten bank rodem z Estonii już wcześniej zwrócił na siebie uwagę, proponując korzystne lokaty. Teraz nowy gracz na rynku, postanowił zawalczyć o klientów potrzebujących gotówki. Wiele wskazuje na to, że próba Inbanku będzie udana. Wspomniana instytucja postawiła na niskie koszty kredytu i wypłatę środków przez Internet.
Bez wychodzenia z domu Inbank pożycza nawet 50 000 zł
Zwycięstwo Inbanku w kwietniowym rankingu eBroker.pl wynika z najniższej raty, którą wyliczono dla kwoty wynoszącej 25 000 zł i dwuletniego okresu spłaty. Różnica pomiędzy ofertą Inbanku i ratą kredytu zajmującego dziesiąte miejsce rankingowe, wynosiła aż 87 zł/m-c. Kosztowa przewaga nad konkurentami jest widoczna również wtedy, gdy przy wykorzystaniu kalkulatora dostępnego na stronie Inbanku, obliczymy poziom rat dla innej wartości kredytu i długości okresu spłaty.
Sprawdź ranking kredytów gotówkowych eBroker.pl z kwietnia 2017 r. »
Trzeba jednak zaznaczyć, że niskie koszty nie są jedynym atutem kredytu oferowanego przez estoński bank. Kredyt gotówkowy z oferty Inbanku wyróżnia się również dużą kwotą pożyczaną przez Internet. Bez wychodzenia z domu, można otrzymać samodzielnie wybraną sumę, która wynosi od 2000 zł do 50 000 zł. Trzeba również zwrócić uwagę na dużą rozpiętość dostępnego okresu spłaty (4 miesiące - 60 miesięcy).

Stałe oprocentowanie to kolejny atut nowego kredytu …
W nawiązaniu do nowej oferty kredytu gotówkowego, warto zaakcentować kwestię, która często jest pomijana przez osoby potrzebujące gotówki. Mowa o stałym oprocentowaniu kredytu proponowanego przez Inbank (8,85% w skali roku). Dzięki zastosowaniu niezmiennej stawki oprocentowania, osoba pożyczająca gotówkę od Inbanku, otrzymuje za darmo gwarancję stałej raty w przyszłości. To ważna kwestia, gdyż z miesiąca na miesiąc wzrasta prawdopodobieństwo podwyżki stóp procentowych NBP. Po takiej zmianie, osoby posiadające kredyty ze zmiennym oprocentowaniem, na pewno odczują wzrost miesięcznej raty.

Płać ratę kredytu niższą nawet o 30%. Porównaj oferty »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »