A A A
drukuj

Pekao mówi: weź pożyczkę bez prowizji i życie za rogi

Data publikacji: 2023.02.13 godz. 13:45

artykuł sponsorowany

OCENA
4.8/5

Pekao od dawna ma ciekawe propozycje pożyczkowe. Teraz bank spod znaku żubra proponuje klientom pożyczkę z prowizją 0%. Przyglądamy się więc nowej ofercie pożyczki gotówkowej z Pekao.

Fot: Kredyt gotówkowy Pekao SA

Bank Pekao proponuje pożyczkę bez prowizji dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki np. na ferie dla dziecka, zimowy wyjazd dla całej rodziny albo inny dowolny cel. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się propozycji Pekao, która aktualnie należy do jednej najbardziej atrakcyjnych na rynku. Okazja do analizy jest dobra, bo wiele osób teraz szuka dobrej oferty kredytowej.

Z nowej promocji Pekao mogą skorzystać nowi i byli klienci banku

Tak jak wspomnieliśmy, bardzo ważnym atutem pożyczki gotówkowej z Pekao jest brak prowizji za jej udzielenie. Oferta z zerową prowizją jest ograniczona czasowo do 28 lutego br. Mogą z niej skorzystać osoby, które na dzień złożenia wniosku o pożyczkę nie mają w Banku Pekao S.A żadnych czynnych produktów lub podpisanych umów.

Zatem, jeśli ktoś miał wcześniej w Pekao np. konto, pożyczkę lub kredyt, ale już nie korzysta z tych produktów, może bez przeszkód wnioskować o promocyjną pożyczkę z zerową prowizją i z RRSO tylko 13,81%.

Na bardzo dobrych warunkach pożyczymy do 250 000 zł

Co ważne, atrakcyjne warunki promocji są dostępne nawet dla osób, które mają duże potrzeby finansowe. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 250 000 zł. Spłatę pożyczki można rozłożyć nawet na 10 lat. Dzięki temu wysokość rat można dopasować do swoich potrzeb, nawet jeśli kwota pożyczki jest wysoka.

Wnioskowanie o pożyczkę rozpoczynamy od wysłania formularza kontaktowego

Osoby, które szukają taniej pożyczki gotówkowej bez „haczyków”, powinny również wiedzieć, że promocyjna oferta Pekao jest ograniczona czasowo. Można z niej skorzystać do 28lutego 2023 roku. Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Pekao należy wypełnić formularz kontaktowy przez internet – tylko wtedy można skorzystać z promocyjnej oferty pożyczki*.

*W odpowiedzi na informacje przesłane w formularzu  (imię, nazwisko oraz telefon), z osobą zainteresowaną pożyczką  skontaktuje się pracownik banku, który udzieli wszystkich potrzebnych informacji związanych z wnioskowaniem o pożyczkę.

 

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 13,81% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 15 749 zł, pożyczka zaciągnięta na 35 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 3255,44 zł (w tym: odsetki 3255,44 zł), całkowita kwota do zapłaty 19 004,44 zł, płatna w 34 ratach miesięcznych po 542,99 zł, 35 rata wyrównująca 542,78 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 749 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 13.01.2023 r

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus