A A A
drukuj

Połącz kredyty w jeden większy - nawet do 200 000 zł!

Data publikacji: 2017.01.12 godz. 12:31

artykuł sponsorowany

OCENA
4,8/5

Pożyczka gotówkowa T-Mobile Usługi Bankowe wielokrotnie wygrywała rankingi eBroker.pl. Warto wiedzieć, że T-Mobile Usługi Bankowe proponuje również bardzo korzystne warunki konsolidacji kredytów.

Fot: Kredyt konsolidacyjny do 200 000 zł

Pożyczka gotówkowa oferowana przez T-Mobile Usługi Bankowe, już wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca w rankingach publikowanych przez nasz portal. Co ciekawe, ten produkt występuje również w wariancie konsolidacyjnym. Osoby spłacające kredyty lub pożyczki u innych kredytodawców (także w firmach pożyczkowych nie będących bankami) mogą wygodnie połączyć swoje zadłużenie i rozłożyć spłatę na niższe raty. Niewątpliwym atutem kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile Usługi Bankowe jest możliwość dokonania wszystkich formalności zdalnie, bez wizyty w placówce. Podobnie jak w przypadku pożyczki gotówkowej, istnieje możliwość zawarcia umowy przez telefon (zamów kontakt z doradcą ») lub za pośrednictwem kuriera.

Kredyt konsolidacyjny od T-Mobile Usługi Bankowe to produkt, który zachowuje wszystkie zalety wyróżnianej pożyczki gotówkowej. W tym kontekście trzeba wspomnieć nie tylko o uproszczonej formie zawierania umowy. Podobnie jak w przypadku pożyczki gotówkowej, w T-Mobile Usługi Bankowe można otrzymać kredyt aż do 200 000 zł bez dodatkowych zabezpieczeń i konieczności zakupu polis. Kolejne podobieństwo dotyczy długości okresu spłaty (do 10 lat). Dzięki opcji rozłożenia spłaty nawet na 120 miesięcy, skonsolidowana rata może być znacznie mniejsza od sumy obecnych płatności dotyczących kredytów. Warto pamiętać, że T-Mobile Usługi Bankowe pozwala na konsolidację różnych typów zadłużenia (kredytów gotówkowych, limitów w koncie i kart kredytowych, kredytów „chwilówek”).
Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się, ile może wynieść Twoja nowa rata »

Klienci mogą złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny, wypełniając wniosek internetowy (sprawdź »). W dalszej kolejności, z wnioskodawcą skontaktuje się pracownik banku odpowiedzialny za kredyty. Wszystkie dotychczasowe kredyty mogą zostać spłacone automatycznie, niezwłocznie po zawarciu umowy, której podpisanie nastąpi w dogodnej, wybranej przez Klienta, formie.

Usługi bankowe świadczy: Alior Bank S.A., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Pożyczka gotówkowa Pekao S.A. w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne w PEKAO S.A »
  • Konto Przekorzystne z Kartą Wielowalutową w PEKAO S.A »