A A A
drukuj

Powinniśmy się bać pożyczek z RRSO 2 000 000 %?

Data publikacji: 2015.01.14 godz. 00:00

Koordynator działu prasowego, eBroker.pl
OCENA
3.6/5

Kilka lat temu wiele mówiło się o tym, że oprocentowanie kredytu nie odwzorowuje jego rzeczywistych kosztów. Do dziś nic się w tej kwestii nie zmieniło, poza tym, że banki mogą teraz naliczać jeszcze wyższe prowizje. Żeby pomóc klientom w wyborze odpowiedniego produktu wprowadzono bardziej wiarygodny odpowiednik oprocentowania - RRSO. Tylko czy on faktycznie jest taki wiarygodny?

Uytkownicy eBroker.pl często zadawali naszej redakcji pytania dotyczące RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania). W krótkim wideo postanowiłem wyjaśnić, czym jest ten wskaźnik, a przede wszystkim, czy warto się nim kierować podczas poszukiwania pożyczki.

Piszcie w komentarzach, jakie są Wasze doświadczenia z RRSO. Może dla kogoś z Was ten parametr był przydatny i pomógł w wyborze odpowiedniej oferty?

Zapraszam również do zadawania pytań. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć. 

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »