A A A
drukuj

Pożyczka online w MoneyMan? Sprawdzamy, czy warto!

Data publikacji: 2017.04.07 godz. 09:46
OCENA
3.4/5

Firma MoneyMan, mimo krótkiej obecności na rynku, kilkukrotnie pojawiała się w naszych rankingach najlepszych pożyczek. Przyglądamy się ofercie promowanej przez pożyczkowego superbohatera.

Fot: W MoneyMan spłatę pożyczki rozłożysz na raty

Rynek szybkich pożyczek internetowych obecnie jest już tak zatłoczony i konkurencyjny, że nowym graczom niełatwo wyróżnić się na tle dłużej istniejących pożyczkodawców. Firmie MoneyMan z pewnością udało się osiągnąć ten cel. Wspomniany pożyczkodawca wyróżnia się konkurencyjną ofertą, co skutkowało jego obecnością w trzech rankingach najlepszych pożyczek według eBroker.pl (z września 2016 roku, października 2016 roku oraz lutego 2017 roku). Dotychczas jeszcze nie opisywaliśmy pożyczek MoneyMan na naszym portalu. Warto nadrobić te zaległości, gdyż oferta wspomnianej firmy cieszy się coraz większym zainteresowaniem internautów.

Darmową pożyczkę od MoneyMana można dostać na 61 dni
Spore zainteresowanie ofertą firmy MoneyMan wynika nie tylko z relatywnie niskiego kosztu pożyczenia środków. Warto również zwrócić uwagę, że wspomniana firma proponuje szeroki zakres kwot pożyczki i okresu spłaty. Nowi klienci MoneyMan, mogą otrzymać od 100 zł do 1500 zł na okres 5 dni - 30 dni lub 61 dni (wówczas płatność odbywa się w dwóch miesięcznych ratach). W przypadku kwoty do 1000 zł, każda pierwsza pożyczka jest darmowa. Taka promocja dotyczy również pożyczki na 61 dni. Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu, MoneyMan oferuje jedną z nielicznych ratalnych i darmowych pożyczek na polskim rynku!
Weź darmową pożyczkę ratalną w MoneyMan »
Warto zwrócić uwagę, że wraz z terminową spłatą wcześniejszych zobowiązań, opisywany pożyczkodawca systematycznie podwyższa dostępną kwotę oraz wydłuża możliwy okres spłaty. Stałym klientom MoneyMan, oprócz podstawowej oferty (100 zł - 1500 zł na okres do 61 dni), dodatkowo proponowane są następujące warianty:

  • Poziom Mega - kwota od 1550 zł do 2000 zł, okres spłaty: 5 dni - 61 dni, dzienny koszt dla maksymalnego okresu pożyczki: 0,91% pożyczonej kwoty
  • Poziom Turbo - kwota od 2050 zł do 4000 zł, okres spłaty: 2 miesiące - 4 miesiące, dzienny koszt dla maksymalnego okresu pożyczki: 0,28% pożyczonej kwoty
  • Poziom SuperTurbo - kwota od 4050 zł do 5000 zł, okres spłaty: 5 miesięcy - 6 miesięcy, dzienny koszt dla maksymalnego okresu pożyczki: 0,20% pożyczonej kwoty

Jak widać, wraz ze wzrostem wiarygodności klienta znacząco spada koszt pożyczki. Takie rozwiązanie premiuje osoby rzetelnie spłacające swoje zobowiązania.
Jesteś już klientem MoneyMan? Sprawdź warunki kolejnej pożyczki »

O przyznaniu pożyczki klient dowie się po jednej minucie …
Na uwagę zasługuje jeszcze jedna ciekawa cecha pożyczek oferowany przez MoneyMan. Ze względu na brak zbędnych formalności oraz sprawny system rozpatrywania wniosków złożonych przez Internet, większość klientów MoneyMan dowiaduje się o przyznaniu pożyczki w ciągu minuty od przesłania niezbędnych informacji. Pożyczkodawca deklaruje, że pieniądze znajdą się na koncie klienta nawet w ciągu kolejnych 15 minut. Jeżeli doliczymy wypełnienie wniosku pożyczkowego (trwające około 10 minut) to okaże się, że minimalny czas potrzebny na uzyskanie pożyczki od MoneyMan, nie przekroczy pół godziny. Warto spróbować, czy w naszym przypadku cała procedura będzie równie szybka.
Nie zwlekaj. Weź szybko pożyczkę za darmo! Wypełnij wniosek »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »