A A A
drukuj

Pożyczka tańsza niż kredyt z banku? To możliwe!

Data publikacji: 2020.12.10 godz. 13:41
OCENA
5.0/5

Pożyczki pozabankowe zwykle cechują się wyższym kosztem niż kredyty gotówkowe oferowane przez banki. Czasem zdarzają się jednak ciekawe wyjątki. Opisujemy jeden z nich.

Fot: Pożyczka online taniej niż w banku.

Ostatnie miesiące na pewno nie były łatwe dla firm oferujących pożyczki pozabankowe. Wynika to z dwóch kwestii. Po pierwsze, kryzys zwiększył ryzyko pożyczania środków. Po drugie, rząd poprzez wprowadzenie znacznie niższych limitów kosztowych dodatkowo utrudnił działalność pożyczkodawców. Mimo tego, wciąż można znaleźć ciekawe propozycje pożyczenia środków przed nadchodzącym Bożym Narodzeniem. Jedna z nich jest tańsza od wielu kredytów gotówkowych, co na pewno stanowi rzadkość. Postanowiliśmy zatem opisać tę unikalną propozycję taniego pożyczenia pieniędzy poza bankiem. Co ważne, jest to dobrze sprawdzona oferta pożyczkowa.

Hapipożyczki niskim kosztem deklasują konkurentów
Osoby znające krajowy rynek pożyczkowy mogą przypuszczać, że w kontekście taniego pożyczania pieniędzy chodzi nam o propozycję hapipożyczek. Wspomniany pożyczkodawca od dawna cechuje się bowiem niskim kosztem odsetek i prowizji. Aktualnie nowi klienci hapipożyczek mogą liczyć na pożyczenie pieniędzy z Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania (RRSO) poniżej 10%!
Wygodny kalkulator umieszczony na stronie hapipożyczek (zobacz kalkulator ») potwierdza, że pieniądze można pożyczyć z RRSO wynoszącym około 9% - 10%. Jest to poziom kosztów typowy dla dobrych kredytów gotówkowych. Właśnie dlatego trzeba szczególnie docenić fakt, że pożyczka hapipożyczek jest łatwiejsza do uzyskania niż kredyt gotówkowy z banku lub SKOK-u. Co ważne, wszystkie formalności związane z pożyczeniem dostępnej kwoty (2 000 zł - 10 000 zł) załatwimy przez Internet. Dodatkowym plusem jest to, że nawet nowi klienci hapipożyczki mogą wnioskować o maksymalną kwotę i najdłuższy dostępny okres spłaty (24 miesiące). Dowiedz się więcej »

Tanią pożyczkę można zacząć spłacać po Świętach …
Co ważne, oferta hapipożyczek łączy niski koszt pożyczkowy z elastycznością. Chodzi między innymi o możliwość rozpoczęcia spłacania długu dopiero po dwóch miesiącach. Osoby aktualnie korzystające z tej opcji, będą mogły zapłacić pierwszą ratę dopiero po okresie wzmożonych wydatków świateczno-noworocznych. Warto również wspomnieć o możliwość swobodnego przesuwania spłaty rat, która jest wpisana do umowy. Dzięki takiej umownej gwarancji, nie trzeba prosić pożyczkodawcy o przesunięcie kolejnych płatności. Opisywana opcja przesunięcia raty przysługuje od 1 razu do 4 razy - w zależności od długości okresu spłaty. Jest ona dostępna w przypadku pożyczek z okresem kredytowania dłuższym niż 6 miesięcy. Sprawdź »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Konto osobiste w Volkswagen Bank GMBH Oddział w Polsce »