A A A
drukuj

Pożyczkę można wziąć również na firmę. Sprawdź gdzie!

Data publikacji: 2017.08.10 godz. 08:49
OCENA
4,0/5

Szybkie pożyczki zdobyły już popularność wśród klientów nieprowadzących działalności gospodarczej (konsumentów). Teraz pojawia się coraz więcej ofert łatwego pożyczenia gotówki dla firmy.

Fot: Caseo - chwilówka online dla firm

Pożyczki pozabankowe najczęściej kojarzą się z ofertą dla klientów niebędących przedsiębiorcami. Takie osoby używają szybkich pożyczek w celu sfinansowania nieplanowanych wydatków (np. wymiany zepsutej lodówki). Podobne niespodziewane wydatki mogą mieć również małe firmy. Właśnie dlatego rynek szybkich pożyczek dla przedsiębiorców jest bardzo perspektywiczny. Jeden z pożyczkodawców oferuje takim firmom wypłatę nawet 25 000 zł bez formalności.

60 firm pożyczkowych w jednym miejscu. Porównaj oferty »

Caseo pożycza duże kwoty na podstawie wydruków z kasy
Pożyczki pozabankowe dla firm porównaliśmy w czerwcu 2017 r. (zobacz nasz ranking »). Wtedy okazało się, że najciekawszą ofertę ma Caseo. Wspomniana oferta to nawet 25 000 zł pożyczki na okres wynoszący do 12 miesięcy. Charakterystyczną cechą pożyczek Caseo jest szybka i łatwa procedura - przyjmują wnioski kredytowe przez Internet i deklarują możliwość podjęcia decyzji w sprawie pożyczki przed upływem 15 minut. Pieniądze mogą trafić na konto firmowego klienta w ciągu kolejnych 10 minut. Tak szybka wypłata jest możliwa dzięki unikalnemu systemowi oceny zdolności kredytowej klienta. Caseo bazuje na wydrukach z kasy fiskalnej, które przedstawiają wartość sprzedaży. Wspomniane rozwiązanie dzięki swojej prostocie, oszczędza firmowemu klientowi mnóstwo czasu. Sprawdź ofertę »
Zobacz nasz ranking pożyczek pozabankowych dla firm z czerwca 2017 roku »

Faktyczny koszt pożyczki dla firmy będzie mniejszy o 20%
Oferta Caseo ma jeszcze jedną ważną zaletę, która jest wspólna dla wszystkich firmowych kredytów oraz pożyczek. Mowa o możliwości pomniejszenia kosztów (odsetek i prowizji) dzięki odliczeniu ich od podatku dochodowego. Taka obniżka kosztów pożyczki zależy od sposobu opodatkowania i stosowanej stawki podatkowej. W większości przypadków przedsiębiorca może jednak liczyć na odzyskanie mniej więcej 20% kosztów pożyczki dzięki obniżce należnego podatku. Dowiedz się więcej »

Advertisement

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • VeloKonto w VeloBank »