A A A
drukuj

Przez Internet założysz bardziej zyskowną lokatę

Data publikacji: 2018.04.25 godz. 15:48

artykuł sponsorowany

OCENA
5.0/5

Lokaty zakładane przez Internet, stają się coraz popularniejsze. Niektóre takie e-lokaty, pod względem oprocentowania zaliczają się do rynkowej czołówki.

Przez Internet założysz bardziej zyskowną lokatę
Fot: Lokaty online bardziej korzystne.

Zaciąganie kredytów i pożyczek przez Internet, stało się już normą. Niektóre kredyty konsumenckie są dostępne już tylko w trybie online. Podobna sytuacja dotyczy również lokat bankowych. W tym przypadku, możliwość skorzystania z oferty banku przez Internet, na pewno ma wiele zalet (m.in. zapewnia oszczędność czasu i bezpieczeństwo środków). Najlepiej jeśli internetowy charakter lokaty łączy się z wysokim oprocentowaniem. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku zyskownej e-Lokaty Na plusie z oprocentowaniem 2,80%.

Oferta BOŚ Banku nie jest powiązana z kontem osobistym!
Sposób zakładania lokaty internetowej oraz atrakcyjność takiej oferty zależy między innymi od tego, czy bank wymaga otwarcia konta osobistego razem z lokatą. Konieczność założenia dodatkowego rachunku, oczywiście wydłuża całą procedurę lokowania środków przez Internet. Warto również zdawać sobie sprawę, że wiele osób po prostu nie chce posiadać dodatkowego konta osobistego. Taki rachunek w przyszłości może bowiem generować miesięczne opłaty (nawet jeśli teraz jest darmowy).
Osoby wybierające trzymiesięczną e-Lokatę Na plusie, nie muszą obawiać się wymienionych problemów. BOŚ Bank w ramach swojej promocyjnej oferty, nie wymaga zakładania konta osobistego. Wystarczy nie być wcześniej klientem BOŚ Banku, aby móc założyć zyskowną e-Lokatę Na plusie przez Internet. Otwórz lokatę online »

Na e-Lokatę z BOŚ Banku można wpłacić 100 000 zł
Tak jak już wspomnieliśmy, e-Lokata Na plusie ma oprocentowanie wynoszące 2,80% w skali roku. Obecnie jest to jedna z najwyższych stawek na rynku. Warto zwrócić uwagę, że BOŚ Bank w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych instytucji, nie ogranicza wartości swojej najbardziej zyskownej lokaty na przykład do 10 000 zł lub 20 000 zł. Promocyjna e-Lokata Na Plusie może mieć wartość zarówno 1000 zł jak i nawet 100 000 zł. Ze względu na wysoki limit przechowywanej kwoty, opisywany depozyt z BOŚ Banku należy do najlepszych propozycji dla osób posiadających duże środki. Sprawdź »

Komentarze

Właściciel serwisu eBroker.pl - Rankomat.pl nie weryfikuje opinii, recenzji czy ocen użytkowników zamieszczanych za pośrednictwem systemu Disqus, zarówno w zakresie ich rzetelności, jak i wiarygodności. Nie możemy potwierdzić, czy użytkownicy faktycznie korzystali z produktów i usług banków, firm pożyczkowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych (TU) (za pośrednictwem portali należących do rankomat.pl lub bezpośrednio na stronie instytucji), których dotyczy opinia.

Jednocześnie informujemy, że w Serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

comments powered by Disqus
  • Pożyczka ekspresowa w PEKAO S.A »
  • Kredyt gotówkowy w VeloBank »