A A A
drukuj

[sponsorowane] Darmowa pożyczka do 2 000 PLN? Tylko w nowej ofercie Solven

Data publikacji: 2019.04.01 godz. 14:18

artykuł sponsorowany

OCENA
5,0/5

Potrzebujesz pieniędzy na wymarzone prezenty dla swoich najbliższych, spontaniczny weekendowy wypad lub drobne prace remontowe w domu? To idealna okazja, aby zarejestrować się w serwisie Solven.pl, który oferuje pożyczki gotówkowe do 8 000 PLN na przejrzystych warunkach. Jeżeli zrobisz to już dzisiaj, w ramach najnowszej promocji zyskasz możliwość skorzystania z darmowej pożyczki do 2 000 PLN. Przekonaj się, jak to zrobić oraz jakie są zalety korzystania z usług Solven.pl.

Fot: Pożyczka Solven do 2 000 zł!

Solven jest powszechnie docenianym, doświadczonym przedsiębiorstwem z polskim kapitałem, które udziela krótkoterminowych pożyczek online. Zaufanie klientów zapewniły firmie przede wszystkim przejrzyste warunki udzielania pożyczek, wygoda wnioskowania o wsparcie finansowe, ograniczone do minimum formalności, a przede wszystkim brak ukrytych opłat.

 

Pożyczki Solven – jak z nich skorzystać?
Z usług Solven.pl mogą korzystać wszyscy, którzy ukończyli 18 lat, są konsumentami oraz posiadają pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę należy zarejestrować się w serwisie. Rejestracja zajmuje kilka sekund i jest w pełni intuicyjna. Po zalogowaniu się na nowo utworzone konto uzyskujemy dostęp do przejrzystego panelu klienta, w którym łatwo możemy zarządzać swoimi finansami. Panel ten umożliwia m.in. monitorowanie naszego aktualnego zadłużenia, a także terminów i wysokości kolejnych zaplanowanych rat. Jest to również miejsce, w którym jesteśmy w stanie wnioskować o wydłużenie dobiegającego końca terminu spłaty pobranych środków o kilka dodatkowych dni.

60 firm pożyczkowych w jednym miejscu. Porównaj oferty »

Uzyskanie pożyczki w serwisie Solven.pl przebiega w kilku prostych krotkach i zajmuje maksymalnie kilkanaście minut.

1. Określenie wysokości interesującej nas kwoty
Oferowane przez firmę chwilówki mieszczą się w granicach od 500 do 8 000 PLN. Pieniądze przyznawane są wyłącznie na cele konsumpcyjne (niezwiązane z działalnością gospodarczą), a limit pożyczki ustalany jest na podstawie indywidualnej zdolności kredytowej klienta.

2. Wyznaczenie odpowiadającego naszym potrzebom okresu spłaty
Standardowy okres spłaty pożyczki wynosi od 15 do 30 dni. Solven dopuszcza jednak możliwość przedłużenia terminu spłaty zadłużenia o 7, 14 lub kolejne 30 dni. Aby z niej skorzystać, wystarczy zalogować się na swoim profilu, a następnie przyjrzeć się dostępnym opcjom.

3. Wypełnienie formularza z danymi osobowymi
Podstawą uzyskania pożyczki jest formularz z najważniejszymi informacjami na nasz temat (dane osobowe, numer telefonu komórkowego oraz naszego rachunku bankowego), który w całości wypełniamy online. Solven nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów (konieczne nie jest ani potwierdzenie dochodu, ani zatrudnienia). Weryfikacja podanych w formularzu danych jest dokonywana przez połączenie aplikacji Solven z systemem bankowym.

4. Oczekiwanie na weryfikację wniosku oraz przelew środków
Po pozytywnym zweryfikowaniu złożonego w serwisie wniosku pieniądze bez zbędnej zwłoki trafią na nasze konto.

Płać ratę kredytu niższą nawet o 30%. Porównaj oferty »

Jakie są koszty pożyczki?
Aby sprawdzić, ile dokładnie wyniesie prowizja od interesującej nas pożyczki, możemy skorzystać z dostępnego na stronie głównej Solven kalkulatora. Po wybraniu odpowiadającej naszym potrzebom kwoty, a także wyznaczeniu terminu spłaty, system dokładnie wyliczy wszystkie związane z pożyczką koszty.

Standardowa stopa RRSO wynosi 1972,17%. To oznacza, że jeżeli zdecydujemy się pożyczyć 2500 PLN na 30 dni, to nasza prowizja wyniesie 686. 75 PLN, natomiast odsetki 20. 55 PLN. W sumie po miesiącu będziemy musieli zatem zapłacić 3 207. 30 PLN.

Jeżeli jednak zdecydujemy się na pożyczenie 500 PLN w ramach aktualnej promocji, odsetki i prowizja nie zostaną naliczone. To oznacza, że po upływie 30-dniowego terminu spłaty będziemy musieli zwrócić dokładnie tyle samo, ile pożyczyliśmy, czyli 500 PLN. Aby sprawdzić, ile wyniosą prowizje i odsetki w innych wariantach, musimy jedynie wybrać w kalkulatorze interesujące na kwoty oraz określić terminy spłaty.

Jak skorzystać z darmowej pożyczki do 2000 PLN?
Marzysz o uzyskaniu pożyczki z RRSO wynoszącym dokładnie 0 PLN? W ramach aktualnej promocji Solven staje się to możliwe. Firma postanowiła zwiększyć limit darmowej pożyczki z 1 000 na 2 000 PLN. Ta wyjątkowa oferta adresowana jest do wszystkich, którzy do tej pory nie korzystali z oferty firmy.

Wolną od oprocentowania pożyczkę do 2 000 PLN można uzyskać wyłącznie raz, a jej najważniejszym warunkiem jest całkowita spłata pobranych środków najpóźniej w terminie 30 dni. To oznacza, że w przeciwieństwie to standardowej oferty Solven, w ramach promocji nie można liczyć na dodatkowe przedłużenie okresu spłaty. Przy braku jakichkolwiek opłat nie stanowi to jednak problemu – jeżeli pożyczymy np. 1 200 PLN, dokładnie tyle samo będziemy musieli spłacić. Nie czekaj i już dziś przekonaj się, jak wygodne może być korzystanie z chwilówek na uczciwych warunkach.

Komentarze

comments powered by Disqus
  • Konto Jakże Osobiste w Alior Bank »
  • Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska S.A. »